reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A u mnie Świat w tym roku nie ma... Symbolicznie tylko święconka i żurek...
Od wczoraj źle się czuje więc jak ogarne jutrzejsze śniadanie to mi wystarczy pracy na te święta.

Wesołego Alleluja dla wszystkich...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Powiem ci szczerze ze ja mam żal do swojego ze jak urodzę to owszem posiedzi te dwa tygodnie a później będzie znowu jechać. Irracjonalny żal bo wiem ze musi pracować a jednak....hmm... aż ciężko to wytłumaczyć.

Chyba wiem co czujesz... Ja jestem zła, ze teraz wszystko na mojej głowie. Ze chetnie bym spała caly dzien a nie mogę... Ale wiem, że złość nic nie da- tylko nie potrzebnie się nakręcam.
Z drugiej strony ja nie pracuje i nie pracowałam z chwili zajscia w ciążę więc...no ktoś musi o te pieniążki zadbać.


nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Wow. Widzę, że i Wy macie problem z 5latkami i porzadkiem w pokoju...uhuhu- nie jestem sama[emoji3][emoji3][emoji3] Ja moją szantażuje, ze jak nie posprząta to oddam te zabawki innym dzieciom. Kurna. Działa na 2 dni. Teraz powiedziałam, ze dopoki nie zacznie sprzątać to nie dostanie żadnej nowej zabawki. Cóż...zamykam ten pokój i nawet na to nie patrze.
Wogole zrobiła się ta moja Córka taka pyskata. Rzuca fochami, zamyka sie w pokoju przede mną... Trudne dni.
Mam nadzieję, że Syn bedzie bardziej ułożony....

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Wow. Widzę, że i Wy macie problem z 5latkami i porzadkiem w pokoju...uhuhu- nie jestem sama[emoji3][emoji3][emoji3] Ja moją szantażuje, ze jak nie posprząta to oddam te zabawki innym dzieciom. Kurna. Działa na 2 dni. Teraz powiedziałam, ze dopoki nie zacznie sprzątać to nie dostanie żadnej nowej zabawki. Cóż...zamykam ten pokój i nawet na to nie patrze.
Wogole zrobiła się ta moja Córka taka pyskata. Rzuca fochami, zamyka sie w pokoju przede mną... Trudne dni.
Mam nadzieję, że Syn bedzie bardziej ułożony....

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Nie przejmuj się kochana, będzie już tylko gorzej[emoji12]

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Do góry