reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja dzś z rana naschylałam się trochę i teraz krzyż juz tak boli, że ledwo chodzę. A jeszcze kilka rzeczy przede mną.
Odechciewa mi się świętować jutro. Wolałabym przeleżeć z książką cały dzień.
 
reklama
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png

Powodzenia! Trzymam kciuki zeby to byl falszywy alarm. Ale dla swojego spokoju lepiej jedz, niech sprawdza wszystko:)

Zycze Wam Czerwcowki, rodzinnych swiat, odpoczynku, aby nasze dzieci byly faktycznie czerwcowe ;) zeby porody przebiegaly szybko i prawie bezbolesnie! I zebysmy sie jutro najadly do woli bez obaw ze dopadnie nas potem zgaga :p

My na swieta jestesmy najpierw u jednych, potem u drugich rodzicow wiec nie musialam ani sprzatac, ani gotowac, co mnie cieszy bo faktycznie odpoczywam:) oczywiscie pomoglam mamie ale to byla raczej przyjemnosc:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
Bellax jedz na IP bo to dlugo trwa a po co masz sie stresowac i meczyc. Dawaj znaka co z Toba.
A ja Wam wszystkim kochane zycze zdrowych, spokojnych i radosnych swiat! Wesolego jajka i mokregi dyngusa :)

 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
Lepiej jedz i sprawdź.
Trzymam kciuki,oby to był fałszywy alarm!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
Bella to jedź i nie czekaj!! Daj znać jaka sytuacja.
 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
Trzymaj się babo i koniecznie daj znać co u was nie martwią się nasze dzieciaczki już duże

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry