reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja swoim dzieciom brałam czarny worek wszystko pakowałam i wynosiłam do piwnicy pierwsze dwa razy były zszokowane a potem przywykly. Teraz sukcesywnie wyrzucam im rzeczy. Im mają mniej tym lepiej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja swoim dzieciom brałam czarny worek wszystko pakowałam i wynosiłam do piwnicy pierwsze dwa razy były zszokowane a potem przywykly. Teraz sukcesywnie wyrzucam im rzeczy. Im mają mniej tym lepiej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooo moja mama tak mi robila ! Skutkowalo :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wow. Widzę, że i Wy macie problem z 5latkami i porzadkiem w pokoju...uhuhu- nie jestem sama[emoji3][emoji3][emoji3] Ja moją szantażuje, ze jak nie posprząta to oddam te zabawki innym dzieciom. Kurna. Działa na 2 dni. Teraz powiedziałam, ze dopoki nie zacznie sprzątać to nie dostanie żadnej nowej zabawki. Cóż...zamykam ten pokój i nawet na to nie patrze.
Wogole zrobiła się ta moja Córka taka pyskata. Rzuca fochami, zamyka sie w pokoju przede mną... Trudne dni.
Mam nadzieję, że Syn bedzie bardziej ułożony....

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Jakbym o swojej czytala[emoji32][emoji32]

 
Ja jak posiedze i wstane to mnie kosci w spojeniu tak straszliwie bola, ze trudno o kazdy krok[emoji32] i czy Wam tez trudno sie przekrecic w nocy na lozku? Tzn czy Was tez to boli

 
reklama
Wow. Widzę, że i Wy macie problem z 5latkami i porzadkiem w pokoju...uhuhu- nie jestem sama[emoji3][emoji3][emoji3] Ja moją szantażuje, ze jak nie posprząta to oddam te zabawki innym dzieciom. Kurna. Działa na 2 dni. Teraz powiedziałam, ze dopoki nie zacznie sprzątać to nie dostanie żadnej nowej zabawki. Cóż...zamykam ten pokój i nawet na to nie patrze.
Wogole zrobiła się ta moja Córka taka pyskata. Rzuca fochami, zamyka sie w pokoju przede mną... Trudne dni.
Mam nadzieję, że Syn bedzie bardziej ułożony....

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Moja córka ma ten sam etap [emoji16] .

Ze sprzataniem nie mam problemu , bo do nas przychodzi królowa zabawek, która zabiera nie posprzatne zabawki i oddaje innym dzieciom [emoji23] tylko odkąd jestem w domu to ciągle po niej poprawiam- to krzywo pościelone łóżko, to krzywo poukładane książeczki [emoji16]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry