reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja póki co nie mam tych skórczy..przynajmniej ich nie czuje.Czasem mam spięty brzuch ale prawie tego nie czuje tylko po dotyku.A czy te skorcze przepowiadajace sa bolesne?

Każda kobieta odczuwa to inaczej (albo nie czuje wcale heh)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
W pierwszej ciąży moje przepowiadacze trwały do 12h, regularne co 5min. i były bolesne - oj męczyłam się strasznie pod koniec




74703e3kkwoaumma.png
 
W moje pierwszej ciąży te przepowiadające tez trwały kilkanaście godzin. A ze były nieregularne bo taz co 10 raz co 15 min to czekaliśmy w domu. Bolały inaczej niż te wcześniejsze. Prysznic i nospa pomogły na 2 h. Dały szansę na drzemkę. Potem juz leżeć się nie dało ze skurczami. 8h trwało zanim zrobiły się regularne do 5 min i można było jechać do szpital. A potem w godzinę zrobiły się co 3-2 minuty i przeszły w parte (akurat w drodze do szpitala)

Każda z nas jest inna i każda inaczej odczuwa ból. To co dla jednych jest bolesne dla innych moze byc tylko dyskomfortem.
Jeśli cos Was niepokoi a macie możliwość zadzwonić do położnej /lekarza to nie wahajcie. Jesteście pod ich opieką, znają Was lepiej i lepiej doradzą. Na tym etapie różnie moze się stać i nie warto opierać się tylko na forum. My tu tylko jako wsparcie robimy[emoji6]
 
Dziewczyny nie wiem czy będę miała jeszcze czas[emoji354], więc korzystając z okazji chciałam Wam życzyć zdrowych[emoji764], spokojnych[emoji4] świąt Wielkanocnych [emoji195][emoji213] oby mam te wszystkie zmartwienia przeszły bokiem, sloneczne promienie dodały nam powera[emoji274] i żebyśmy już niedługo tuliły nasze maluszki [emoji128]po cudownym, krótkim i bezbolesnym porodzie [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
Hej dziewczynki [emoji3]

Wy tu o skurczach.... A ja trochę chciałam posprzątać i tak mnie coś w pochwie kłuje z zaraz zwariuje....położyłam się na chwilę, ale czuję się jak kaleka i paralita [emoji46] do tego moja pieciolatka dziś wyprowadza mnie z równowagi.... Od 9 proszę żeby zabawki pozbierała, a ta głucha....cierpliwości [emoji120]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Hej dziewczynki [emoji3]

Wy tu o skurczach.... A ja trochę chciałam posprzątać i tak mnie coś w pochwie kłuje z zaraz zwariuje....położyłam się na chwilę, ale czuję się jak kaleka i paralita [emoji46] do tego moja pieciolatka dziś wyprowadza mnie z równowagi.... Od 9 proszę żeby zabawki pozbierała, a ta głucha....cierpliwości [emoji120]

thgfikgneziy9g6d.png

Mój 3,8 latek urządził chwile temu taką histerie, że szok! Powód - zwrócenie uwagi, że miał sprzątać w pokoju, a tymczasem ciocia sprząta za niego - o matulu jaki wrzask, łzy, spazmy i nie wiem co jeszcze... teraz mu wstyd przed ciocią [emoji85]





74703e3kkwoaumma.png
 
Hej dziewczynki [emoji3]

Wy tu o skurczach.... A ja trochę chciałam posprzątać i tak mnie coś w pochwie kłuje z zaraz zwariuje....położyłam się na chwilę, ale czuję się jak kaleka i paralita [emoji46] do tego moja pieciolatka dziś wyprowadza mnie z równowagi.... Od 9 proszę żeby zabawki pozbierała, a ta głucha....cierpliwości [emoji120]

thgfikgneziy9g6d.png

Mój brat 5-letni też często zapada na taką głuchość ale gdy słyszy chcesz iść na lody albo chcesz wyjsc na plac zabaw to odradzu cudownie zdrowieje :D ogólnie jak mam kontakt z innymi dziećmi to jestem w stanie okazać cierpliwość naprawdę dlugo. Ale jestem ciekawa czy że swoim też będę miała tyle cierpliwości!
 
reklama
Do góry