reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

to czemu mnie jeszcze trzymają? ;( chyba też zadzwonie do położnej jak nie przejdzie

w57vyx8dubspq12k.png
Jak ostatnio bylam u lekarza to mi powiedzial. Skurcze na tym etapie sa normalne. Ale jak jest ich za duzo i
,, przeszkadzaja pani ,, wtedy trzeba dzialac. I mowil wlasnie ze szpital 3 dni i do domku . Teraz skurcze mozna wyciszyc ,lepiej nie zwlekac. [emoji4]
 
reklama
Ja jestem naczelną panikarą[emoji23] ale wierzcie mi że miałam już budzić mamę i jechać na IP. miałam wcześniej skurcze ale te wczorajsze były coraz mocniejsze i częstsze [emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png

Mądra położna powiedziała, ze trzeba brać nospę. Nospa poradzi sobie ze straszakami, ale z porodowymi nie. Przynajmniej miałabyś pewność.


oar8pg4nab30d7zr.png
 
Ja póki co nie mam tych skurczy..przynajmniej ich nie czuje.Czasem mam spięty brzuch ale prawie tego nie czuje tylko po dotyku.A czy te skurcze przepowiadajace sa bolesne?
 
Ostatnia edycja:
Hej Bellax Witaj w klubie,ja tez O tym samym wczoraj piasalam,ale w ciagu dnia mi przeszlo i bylo ok.W nocy znowu mialam skurcze.ale do przezycia .Najgorsze ,ze no spe mam w domu A jestem na zadupiu.No i Moje haftowanko wrocilo wspaniale [emoji3]Wesolych Swiat[emoji85]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ja póki co nie mam tych skórczy..przynajmniej ich nie czuje.Czasem mam spięty brzuch ale prawie tego nie czuje tylko po dotyku.A czy te skorcze przepowiadajace sa bolesne?

Mogą być, ale jesteś w stanie normalnie funkcjonować. No i co najważniejsze są nieregularne i nie nasilają się.


oar8pg4nab30d7zr.png
 
Do góry