reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie chodzi mi o odpoczynek na razie a o ból pleców ( mam je zmasakrowane i ogólnie powinnam leżeć większość ciąży gdyby była planowana).
A kolejna dzidzia jeśli będzie to za wiele wiele lat [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
No, no wlasnie lezenie mialam na mysli [emoji6]. Jestem na L4 i ktos by pomyslam, ze tyle leze.... ale niestey nie da sie. Ale jak druga dzidzia w razie czego za wiele lat, to moze akurat sie uda. Niestety ciaza i kregoslup jakos wzajemnie siebie nie lubia.[emoji19]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od poczatku 5,5 kg wiec wcale niemalo. A brzuch faktycznie malutki ale to pierwsza ciaza i mialam silne mieanie wewnetrzne brzucha...

To tak samo przytyłyśmy, już się zblizam do 6, a brzuch jest duży. Więc to raczej nie kwestia wagi tylko masz pewnie inną budowę, mięśnie mocniejsze.
A dzidziuch jak?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Mój maluch też ułożony posladkowo. Lekarz dał nam czas do 34tc że jest szansa że się obroci ale już wstępnie omowilismy temat cc. Zeby nie było zdziwienia. No zobaczymy co to będzie.

Jakoś tydzień temu czułam ruchy przy żołądku, a teraz tylko tam nisko, i w środku i Nikoś pozycji nie zmienia póki co...
Ciekawe jak będzie u Ciebie.. :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio mojej kolezance jedna z blizniaczek odwrocila sie glowka w 36 tyg, lekarz stwierdzil, ze juz nic go nie zdziwi [emoji6] . Takze jeszcze troche czasu mamy, w sumie ja w ogole nie bralam takiej opcji pod uwage[emoji33]. Choc wiem, ze roznie bywa... Ja czasem ruchy tez czulam dosc nisko, kopanie w pecherz itp, a czasem po bokach.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje dobrych wiadomości na wizytach :)

Dziewczyny trochę się martwię,bo od 2-3 kilka razy w ciągu dnia łapią mnie kilku sekundowe(dosyć mocne) bóle brzucha,ale nie na dole tylko bardziej po środku. Brzuch NIE robi się wtedy taki napięty/twardy jak kamień,więc zastanawiam się czy to mogą być skurcze,bo z tego co czytałam nie powinny być bolesne,nie mam plamień...któraś też tak ma??
 
A co wy dziewczyny wszystkie na L4? Ja tam zmniejszylam sobie dawke do 4 godzin dziennie i mi to super pasuje,mysle pracowac jak najdluzej ,jak tylko bede sie dobrze czula to czemu nie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czemu nie? a na przykład dlatego, ze lekarz nie pozwala- nadciśnienie i inne taki "pierdoly" w pierwszej ciazy pracowałam do 2 tyg przed porodem, urodziłam we wtorek a w sobotę byłam już na wykladach na uczelni :p

Czasem "czemu nie" się nie da po prostu
 
Ja też jestem na l4 od 8tc. I wcale nie żałuję. Nie traktuje pracy jak drugiego domu. A na dodatek czekałam na cud 5 lat, na l4 nigdy nie byłam w.calej mojej karierze zawodowej. A w momencie jak powiedzialam w pracy o ciąży to dostałam więcej obowiązków. Po 10 latach pracy i 3 awansach (o czymś to świadczy) tak się po prostu nie postępuje z zaufanym pracownikiem.
Takie moje zdanie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no jasne jak lekarz nie pozwala,Albo ktos zwyczajnie sie zle czuje.Pisze za siebie "czemu nie" dopoki sie dobrze czuje podkreslam.Mnie troche pytania od znajomych w pracy typu ile Masz jeszcze zamiar pracowac ,strasznie mnie denerwuja,czuje sie jakby byla ogolnie jakas presja,ze w ciazy to trzeba siedziec na zwolnieniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też jestem na l4 od 8tc. I wcale nie żałuję. Nie traktuje pracy jak drugiego domu. A na dodatek czekałam na cud 5 lat, na l4 nigdy nie byłam w.calej mojej karierze zawodowej. A w momencie jak powiedzialam w pracy o ciąży to dostałam więcej obowiązków. Po 10 latach pracy i 3 awansach (o czymś to świadczy) tak się po prostu nie postępuje z zaufanym pracownikiem.
Takie moje zdanie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom


O to faktycznie swinsko cie potraktowali.Ze MNA obchodza sie jak z jajkiem ,ale gdyby tak mnie potraktowali jak Ciebie to tez bym nie miala ochoty kontynuowac pracy[emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry