reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny tak mnie naszlo wieczorowa pora i po kolejnych zajeciach w szkole rodzenia: ktora z Was bedzie brala znieczulenie w trakcie porodu?
Bo ja sie tak zastanawiami sama juz nie wiem... ogolnie to bym chyba chciala - bo tez po co sie meczyc.. ale mam jakis taki uraz do "nieczucia" i dretwienia bo cierpie na migrene z aura ktorej towarzysza takie dziwne, podobne objawy.. i np juz po znieczuleniu u dentysty sie boje i zaraz mi sie to kojarzy z atakiem migreny..
co myslicie? A te co mialy poprzednio polecaja/odradzaja? Jakie to uczucie? ;)
ja jeszcze nie rodziłam ale już wiem ze chce spróbować bez znieczulenia , ewentualnie z gazem tylko ;)
 
reklama
Co do l4 to ja też jestem praktycznie od samego początku bo już na starcie klienci przychodzili przeziebieni i mnie też wzięło bo taki był wtedy czas jesienny i tak jak Ty an93 za nic nie chce mi się tam wracać [emoji12]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Wierz mi, ze mozna byc w ciazy na L4 i nie miec czasu na odpoczynek [emoji6] . No chyba, ze starsze dziecko jest juz w miare odchowane, albo chodzi do szkoly/przedszkola.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przy mojej dwojce, psach gdy maz w pracy wiekszosc dnia jakos nie mam czasu na nude [emoji23] w wolnej chwili np posialam sobie pomidorki do mini szklarenki i teraz czakam na kolejna woln by je popikowac[emoji23]

 
Ja też na L4 od 7tc [emoji33] przy badaniu bardzo krwawilam i lekarz nie wypuścił mnie bez zwolnienia. Teraz jestem mu wdzięczna bo dzidzia dalej jest znam cała i zdrowa ale wtedy doznałam szoku. Wszystko miałam zaplanowane nie co inaczej. Powoli zaczyna mnie łapać chandra samotności. Chyba pojadę dzisiaj do babci 35km też wyzwanie już dla mnie ale ocipieje w domu.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak samo przytyłyśmy, już się zblizam do 6, a brzuch jest duży. Więc to raczej nie kwestia wagi tylko masz pewnie inną budowę, mięśnie mocniejsze.
A dzidziuch jak?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Widzicid jaki mam brzuchol wielki..a jestem wciaz -4kg..od wagi minusowej doszlo jedynie 1.5kg czyli tyle co dziecko i wody..

A w pasie jak slon jestem [emoji23]

Wiec waga a wielkosc brzucha to zupelnie inna bajka

 
To tak samo przytyłyśmy, już się zblizam do 6, a brzuch jest duży. Więc to raczej nie kwestia wagi tylko masz pewnie inną budowę, mięśnie mocniejsze.
A dzidziuch jak?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Tak z mala wszystko ok. Wg usg jest wszystko dobrze. No nic troche zmienie diete i bede jesc pozno kolacje bo podobno najgorsza u mnie jest ta przerwa nocna.

 
Mam ostatnio podobne obawy. Zwlaszcza jak ogarnac nocki, gdzie synek nadal czesto sie przebudza, a jeszcze jak Maluszek dojdzie. Czesto chodze niedospana. Ale musimy dac jakos rade.
Moj synek tez przeziebiony, ostatnia noc byla bardzo kiepska, dzisiejszej tez sie obawiam, tym bardziej, ze jestem sama, maz w pracy. Oby do rana i oby w miare spokojnie bylo.
Bylam wczoraj na wizycie i mala nadal ulozona posladkowo, niby powinna sie odwrocic do nastepnej wizyty.
Co do seksu, to u nas tez posucha, czasem sie "pobawimy" po prostu[emoji6] . Ogolnie gin powiedzial, ze jak przez tydzien nie bede miala wieczorem skurczow i napinania brzucha, to mozemy.

Czy Wy tez macie liczyc ruchy maluchow? Moj gin niestety wyznaje w tym temacie dosc "upierdliwa" metode, aczkolwiek podejrzewam, ze dosc skuteczna... I generalnie juz wiem, ze raczej nie bede jej stosowac [emoji20]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak narazie liczyć nie musze :) zreszra z córką jak bylam w ciąży też ruchów nie liczyłam

5djylbetecfse5n6.png
 
Nie no jasne jak lekarz nie pozwala,Albo ktos zwyczajnie sie zle czuje.Pisze za siebie "czemu nie" dopoki sie dobrze czuje podkreslam.Mnie troche pytania od znajomych w pracy typu ile Masz jeszcze zamiar pracowac ,strasznie mnie denerwuja,czuje sie jakby byla ogolnie jakas presja,ze w ciazy to trzeba siedziec na zwolnieniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo niestety ale tak sie przyjęlo ze jak kobieta jest w ciazy to idzie na zwolnienie szybko. Wiele moich kolezanek juz w I trymestrze poszlo na zwolnienie bez wzgledu na to jak sie czuly. Niektore z nich rewelacyjnie ale po prostu im sie nie chcialo i mialy prawo isc na zwolnienie :)to wybor kazdej z nas :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dziewczyny tak mnie naszlo wieczorowa pora i po kolejnych zajeciach w szkole rodzenia: ktora z Was bedzie brala znieczulenie w trakcie porodu?
Bo ja sie tak zastanawiami sama juz nie wiem... ogolnie to bym chyba chciala - bo tez po co sie meczyc.. ale mam jakis taki uraz do "nieczucia" i dretwienia bo cierpie na migrene z aura ktorej towarzysza takie dziwne, podobne objawy.. i np juz po znieczuleniu u dentysty sie boje i zaraz mi sie to kojarzy z atakiem migreny..
co myslicie? A te co mialy poprzednio polecaja/odradzaja? Jakie to uczucie? ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Ja sama niewiem .pierwszy poród dalam radę bez znieczulenia to teraz może też dam radę :) co prawda juz pod koniec porodu ,,prosiłam,, o znieczulenie ,ale tak szybko.wszystko sie rozkręciło że nie dostałam bo było za duże rozwarcie i juz zaraz mała była na świecie.

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry