reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez po wizycie dalej Julka [emoji4] 27 tc. Okolo 1300g
1490213566108.jpg


oar8w1d38ata6tlq.png
 

Załączniki

  • 1490213566108.jpg
    1490213566108.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 343
reklama
Emkamat ja jeszcze pierdolca nie dostaje, cieszę się wolnym czasem, ale boję się jak się będę czuła jak mała się urodzi. Pamiętam swoje nastroje jak Karolinka była niemowlakiem. Sama ze sobą wytrzymać nie mogłam [emoji21]

thgfikgneziy9g6d.png
Ja piłam melise z 2 torebek ;) teraz też sobie kupie haha
 
Tam byly same ciezarne [emoji23]


Co pech to pech :D ale Wy jesteś 3 powinno być to potraktowane jakoś ulgowy mogłaś próbować :D Ja to zawsze jak chodze i czekam w kolejce dłuższy czas to się zastanawiam czemu jakis inteligent nie mógłby zrobić jakichś konkretnych godzin wizyt a nie przychodzisz i siedzisz siedzisz. Ja jak czekam tak to zaraz mi duszno niewygodnie i tylko sie denerwuje! Nie zapomne jak kiedyś poszłam do lekarza publicznie i przyszła kobieta już rodzaca zgłosiła się przez telefon ze chyba już bo w nocy się zaczęło i czy mogą sprawdzić bo nie chce za wcześnie się do szpitala kłaść. No i przyszła żeby siedzieć 3 godziny w dusznej poczekalni ze skurczami co 20 minut a nikt się nią nie przejął. Jakoś lepiej logistycznie powinno być ułożone przyjmowanie ciężarnych i dzieci do lekarzy hmm.
 
Kuzwa a ja dostaje pierdolca w domu, już tak mnie to wkurza, ze naprawdę skończę w wariatkowie. najbardziej się boję, ze po porodzie nie minie tylko będzie jeszcze gorzej

Często czuje się tak samo. Zdarza mi się siedzieć i płakać z emocji. Sama nie wiem co mi tak naprawdę potrzeba i przeszkadza. Staram się zajmować czymś przyjemnym żeby nie dawać sobie czasu na nadmiar wybuchu emocji bo szaleje. Nie zawsze wychodzi często się nie udaje opanować ale jakbym nie próbowała byłoby gorzej.
 
A co wy dziewczyny wszystkie na L4? Ja tam zmniejszylam sobie dawke do 4 godzin dziennie i mi to super pasuje,mysle pracowac jak najdluzej ,jak tylko bede sie dobrze czula to czemu nie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój skarb śpi od godziny, jest przed 21 a ja padam na twarz. Zaczyna przerastac mnie wizja jeszcze maluszka w domu, czy ja sobie poradzę!?
Idę spać, bo wstaje z pierwszym pianiem koguta....
Dobranoc mamusie laseczki!!

Saulen mam nadzieję że cukrzycę opanujesz

Emkamat znajdź może coś co sprawia Ci frajdę wtedy może nie dostaniesz pierdolca...
Mam ostatnio podobne obawy. Zwlaszcza jak ogarnac nocki, gdzie synek nadal czesto sie przebudza, a jeszcze jak Maluszek dojdzie. Czesto chodze niedospana. Ale musimy dac jakos rade.
Moj synek tez przeziebiony, ostatnia noc byla bardzo kiepska, dzisiejszej tez sie obawiam, tym bardziej, ze jestem sama, maz w pracy. Oby do rana i oby w miare spokojnie bylo.
Bylam wczoraj na wizycie i mala nadal ulozona posladkowo, niby powinna sie odwrocic do nastepnej wizyty.
Co do seksu, to u nas tez posucha, czasem sie "pobawimy" po prostu[emoji6] . Ogolnie gin powiedzial, ze jak przez tydzien nie bede miala wieczorem skurczow i napinania brzucha, to mozemy.

Czy Wy tez macie liczyc ruchy maluchow? Moj gin niestety wyznaje w tym temacie dosc "upierdliwa" metode, aczkolwiek podejrzewam, ze dosc skuteczna... I generalnie juz wiem, ze raczej nie bede jej stosowac [emoji20]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co wy dziewczyny wszystkie na L4? Ja tam zmniejszylam sobie dawke do 4 godzin dziennie i mi to super pasuje,mysle pracowac jak najdluzej ,jak tylko bede sie dobrze czula to czemu nie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam się toczę codziennie do szkoły [emoji23][emoji23] min. 7h [emoji21]
Kręgosłup wysiadł i nie mogę na tych lekcjach wysiedzieć z bólu. Żeby było śmieszniej remontują główną ul. w mieście i teraz mam do przystanku kilometr...
Do końca kwietnia chodzę aktywnie do szkoły, po majówce tylko na sprawdziany;) i jakieś luźne dni [emoji123]
Ostatnio zapowiedziałam M. że jeśli się kiedyś zdecydujemy na kolejnego bobasa to tylko i wyłącznie jeśli całą ciążę będę na l4

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja tam się toczę codziennie do szkoły [emoji23][emoji23] min. 7h [emoji21]
Kręgosłup wysiadł i nie mogę na tych lekcjach wysiedzieć z bólu. Żeby było śmieszniej remontują główną ul. w mieście i teraz mam do przystanku kilometr...
Do końca kwietnia chodzę aktywnie do szkoły, po majówce tylko na sprawdziany;) i jakieś luźne dni [emoji123]
Ostatnio zapowiedziałam M. że jeśli się kiedyś zdecydujemy na kolejnego bobasa to tylko i wyłącznie jeśli całą ciążę będę na l4

w57vyx8dubspq12k.png
Wierz mi, ze mozna byc w ciazy na L4 i nie miec czasu na odpoczynek [emoji6] . No chyba, ze starsze dziecko jest juz w miare odchowane, albo chodzi do szkoly/przedszkola.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wierz mi, ze mozna byc w ciazy na L4 i nie miec czasu na odpoczynek [emoji6] . No chyba, ze starsze dziecko jest juz w miare odchowane, albo chodzi do szkoly/przedszkola.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chodzi mi o odpoczynek na razie a o ból pleców ( mam je zmasakrowane i ogólnie powinnam leżeć większość ciąży gdyby była planowana).
A kolejna dzidzia jeśli będzie to za wiele wiele lat [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Mam ostatnio podobne obawy. Zwlaszcza jak ogarnac nocki, gdzie synek nadal czesto sie przebudza, a jeszcze jak Maluszek dojdzie. Czesto chodze niedospana. Ale musimy dac jakos rade.
Moj synek tez przeziebiony, ostatnia noc byla bardzo kiepska, dzisiejszej tez sie obawiam, tym bardziej, ze jestem sama, maz w pracy. Oby do rana i oby w miare spokojnie bylo.
Bylam wczoraj na wizycie i mala nadal ulozona posladkowo, niby powinna sie odwrocic do nastepnej wizyty.
Co do seksu, to u nas tez posucha, czasem sie "pobawimy" po prostu[emoji6] . Ogolnie gin powiedzial, ze jak przez tydzien nie bede miala wieczorem skurczow i napinania brzucha, to mozemy.

Czy Wy tez macie liczyc ruchy maluchow? Moj gin niestety wyznaje w tym temacie dosc "upierdliwa" metode, aczkolwiek podejrzewam, ze dosc skuteczna... I generalnie juz wiem, ze raczej nie bede jej stosowac [emoji20]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój maluch też ułożony posladkowo. Lekarz dał nam czas do 34tc że jest szansa że się obroci ale już wstępnie omowilismy temat cc. Zeby nie było zdziwienia. No zobaczymy co to będzie.

Jakoś tydzień temu czułam ruchy przy żołądku, a teraz tylko tam nisko, i w środku i Nikoś pozycji nie zmienia póki co...
Ciekawe jak będzie u Ciebie.. :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry