reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny, troszke mnie tu mniej z Wami, bo praca, odswiezanie mieszkania i przeziebienie...wszystko dopadlo mnie w tym samym czasie, wiec wieczorami zwyczajnie padam. Zakupy dla Kornelki w toku, dzis przyszlo lozeczko ;-) Jejku, ile u nas emocji wraz mysla, ze w czerwcu coreczka bedzie z nami :-)

 
reklama
Ja tez po wizycie...maly jest dalej malym...widzialam sprzet [emoji23][emoji12]

Ulozony glowkowo wiec zdjecie buzi sie nie udalo (brak przestrzeni miedzy sciana a twarzyczka)
Serduszko ok..
Nie przytylam nic..jak spadlam 5kg tak dalej mam -4kg..

Ale by nie bylo tak kolorowo..glukoza do powtorki [emoji22][emoji22][emoji22] bo po 2h powinno byc mniej niz ja mam..mieszcze sie w normie ale nie wspolgra z 1 pomiarem [emoji22][emoji22]



 
Ja tez po wizycie...maly jest dalej malym...widzialam sprzet [emoji23][emoji12]

Ulozony glowkowo wiec zdjecie buzi sie nie udalo (brak przestrzeni miedzy sciana a twarzyczka)
Serduszko ok..
Nie przytylam nic..jak spadlam 5kg tak dalej mam -4kg..

Ale by nie bylo tak kolorowo..glukoza do powtorki [emoji22][emoji22][emoji22] bo po 2h powinno byc mniej niz ja mam..mieszcze sie w normie ale nie wspolgra z 1 pomiarem [emoji22][emoji22]




Super , że Chłopak i że dał się zbadać [emoji6]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Kuzwa a ja dostaje pierdolca w domu, już tak mnie to wkurza, ze naprawdę skończę w wariatkowie. najbardziej się boję, ze po porodzie nie minie tylko będzie jeszcze gorzej
 
Mój skarb śpi od godziny, jest przed 21 a ja padam na twarz. Zaczyna przerastac mnie wizja jeszcze maluszka w domu, czy ja sobie poradzę!?
Idę spać, bo wstaje z pierwszym pianiem koguta....
Dobranoc mamusie laseczki!!

Saulen mam nadzieję że cukrzycę opanujesz

Emkamat znajdź może coś co sprawia Ci frajdę wtedy może nie dostaniesz pierdolca...
 
reklama
Emkamat ja jeszcze pierdolca nie dostaje, cieszę się wolnym czasem, ale boję się jak się będę czuła jak mała się urodzi. Pamiętam swoje nastroje jak Karolinka była niemowlakiem. Sama ze sobą wytrzymać nie mogłam [emoji21]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Do góry