reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Camel no to kamień z serca że siusiak nie zniknął [emoji16]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Oficjalnie od majowki ale wynegocjowalam ewentualnie do 15.05 na 4 h ;) zobaczymy co bedzie mowil lekarz ;) checi mam, procz plecow nic mi nie jest :)

p19u9jcg81ehxczt.png

Zajączku Ty szalona kobieto! Ja wczoraj tak rozmawialam z P i mówię że sobie nie wyobrażam jakbym miała pracować jeszcze i nie wiem jak później mi się uda wrócić a Ty walczyć chcesz prawie do końca. Podziwiam! :)
 
Zajączku Ty szalona kobieto! Ja wczoraj tak rozmawialam z P i mówię że sobie nie wyobrażam jakbym miała pracować jeszcze i nie wiem jak później mi się uda wrócić a Ty walczyć chcesz prawie do końca. Podziwiam! :)
Ja nie mowie Mezowi ze sobie wynegocjowalam 2 tyg dluzej ;)
Ja kestem pracoholikiem. Na ostatnim dwutugodniowym urlopie bylam w 2011 roku. Ale to tez wina mojego meza, ktory nie ma urlopow i jest non stop w pracy. A mi sie samej nie chce spedzac urlopow. Wiec te 6 lat bylam bez urlopu. Jedyny dluzszy urlop robilam sobie w przerwe swiateczna. I tak sie przyzywczailam. Moze gdybym zle sie czula w ciazy... wtedy bym poszla szybciej na l4. Ale zobaczymy. Moze pojde jednak od majowki :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja nie mowie Mezowi ze sobie wynegocjowalam 2 tyg dluzej ;)
Ja kestem pracoholikiem. Na ostatnim dwutugodniowym urlopie bylam w 2011 roku. Ale to tez wina mojego meza, ktory nie ma urlopow i jest non stop w pracy. A mi sie samej nie chce spedzac urlopow. Wiec te 6 lat bylam bez urlopu. Jedyny dluzszy urlop robilam sobie w przerwe swiateczna. I tak sie przyzywczailam. Moze gdybym zle sie czula w ciazy... wtedy bym poszla szybciej na l4. Ale zobaczymy. Moze pojde jednak od majowki :)

p19u9jcg81ehxczt.png

Pamiętaj że jak będzie Rozalka z wami to I weekendow już nawet nie będzie wolnych więc daj sobie czas na odpoczynek jeszcze! ;)
 
Co cię tak długo męczyli?
Odpoczywaj ok takim maratonie to ci się 3 dni leżenia należy[emoji12]

010ikw7ip2lmrcv3.png
Najpierw kolejka do zabiegowego wazenie i mierzenie. Przerwa. Kolejka do lekarza, doczekalam sie. Przerwa dosc dluga. Szkolenie z zywienia co wolno czego nie. Przerwa. Szkolenie z glukometrow. Chwila w rejestracji, aby sie zapisac na 31.03.





 
Zajączku Ty szalona kobieto! Ja wczoraj tak rozmawialam z P i mówię że sobie nie wyobrażam jakbym miała pracować jeszcze i nie wiem jak później mi się uda wrócić a Ty walczyć chcesz prawie do końca. Podziwiam! :)

Nie sposób się nie zgodzić :D ale jak masz siły to pracuj hihi szalona


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Najpierw kolejka do zabiegowego wazenie i mierzenie. Przerwa. Kolejka do lekarza, doczekalam sie. Przerwa dosc dluga. Szkolenie z zywienia co wolno czego nie. Przerwa. Szkolenie z glukometrow. Chwila w rejestracji, aby sie zapisac na 31.03.




Jako ciężarna nie powinnaś mieć pierwszeństwa?
 
reklama
Do góry