reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem po wizycie u diabetologa ktory stwierdzil ze tak niski cukier jest dlatego ze sie glodze :| niezle... Ze za malo przytylam i nie mam w ogole brzucha. To ze jem jak odkurzacz najwidoczniej nie wystarcza :) mam jesc jeszczr wiecej haha :D


Kurcze też mogliby u mnie stwierdzić taka przypadł przypadłość i takie zalecenia dac :D

Oj znam Suelen ten smak zmęczenia. Odpoczywaj teraz odpoczywaj! Ja wczoraj byłam z mamą i babcia na zakupach byłam i miałam tempo babci jak próbowałam podążać mamy to zipałam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wrocilam od diabetologa [emoji19]
Cukrzyce ciazaowa stwierdzono ;) szkolenie z zywienia, glukometrow itp. Od 8:30 do 14. Padam na pyszczek.



Co cię tak długo męczyli?
Odpoczywaj ok takim maratonie to ci się 3 dni leżenia należy[emoji12]

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Jestem po wizycie u diabetologa ktory stwierdzil ze tak niski cukier jest dlatego ze sie glodze :| niezle... Ze za malo przytylam i nie mam w ogole brzucha. To ze jem jak odkurzacz najwidoczniej nie wystarcza :) mam jesc jeszczr wiecej haha :D

Ile to wg niego za mało? Jakaś dziwna teoria.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Jestem po wizycie u diabetologa ktory stwierdzil ze tak niski cukier jest dlatego ze sie glodze :| niezle... Ze za malo przytylam i nie mam w ogole brzucha. To ze jem jak odkurzacz najwidoczniej nie wystarcza :) mam jesc jeszczr wiecej haha :D

Eeej ja też tak chcę, może jeszcze kazał Ci słodycze jeść?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze naleze do tych szczesciar, ktore nie wstaja w nocy na siku. Za to w ciagu dnia ci chwile wstaje od biurka do lazienki :) a i nie zapeszajac od dwoch dni lepiej spie :)

p19u9jcg81ehxczt.png

U mnie w nocy już 1 pielgrzymka do toalety już jest, w ciągu dnia mam podobnie z ciągłym lataniem :D

Zając, a kiedy Ty wybierasz się na zasłużony odpoczynek? Mi zostały oficjalnie 2 dni siedzenia w biurze, od poniedziałku będę rozliczać się z zadań, ale już w domku i w czasie dla mnie dogodnym. Mam cicha nadzieję, że za 2 tygodnie będę mogła nacieszyć się moja córka na tyle ile siły mi pozwolą bez zaglądania do komputera! Aż mnie ogarnia miły dreszczyk emocji :D
nie ważne że będę siedziała na pupie w domu, ważne ze w końcu wezmę się konkretnie za przygotowania dla naszego nowszego członka rodziny :)))


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
U mnie w nocy już 1 pielgrzymka do toalety już jest, w ciągu dnia mam podobnie z ciągłym lataniem :D

Zając, a kiedy Ty wybierasz się na zasłużony odpoczynek? Mi zostały oficjalnie 2 dni siedzenia w biurze, od poniedziałku będę rozliczać się z zadań, ale już w domku i w czasie dla mnie dogodnym. Mam cicha nadzieję, że za 2 tygodnie będę mogła nacieszyć się moja córka na tyle ile siły mi pozwolą bez zaglądania do komputera! Aż mnie ogarnia miły dreszczyk emocji :D
nie ważne że będę siedziała na pupie w domu, ważne ze w końcu wezmę się konkretnie za przygotowania dla naszego nowszego członka rodziny :)))


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Oficjalnie od majowki ale wynegocjowalam ewentualnie do 15.05 na 4 h ;) zobaczymy co bedzie mowil lekarz ;) checi mam, procz plecow nic mi nie jest :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry