reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wg mnie tak ale nie jestem ekspertem
emoji6.png
te zrobione w kompie widać w kompie a nie widać ich w apce. Ja zrobiłam i tu i tu, więc prawdopodobnie dziewczyny korzystające z kompa widzą mój suwak podwójnie. Ja dalej ( w apce ) nie widzę Twojego suwaczka
ja korzystam z komputera i nie wiedzę twojego suwaczka nie ma nic , a mój widać ?
 
reklama
Czesc mamuski...nie wiem czy dam rade was nadgonic z czytaniem.
Ciezki tydzien cos mam, od ppiatku moje dziecko chore, kaszel. 4 noce w plecy wiec czuje sie jak zombi...w niedziele mialam taka migrene ze szok...chyba z niewyspania i zmeczenia...
Niestety konieczny bylantybiotyk dla mlodego ale juz po jednej dawce eidac bylo poprawe...
Okazalo sie ze w pkolu panuje jakies ciche zapalenie pluc bakteryjne...najgorsze ze na poczatku bezobjawowe a dopiero jyz w zaawansowanym stanie pojawia sie kaszel..na szczescie pluca u mlodego czyste choc dr mowi ze jeszcze troche i juz cos zaczynalo rzezic w jednym plucu..

Dzis mam wizyte u gina...mam nadzieje ze tym razem z chlopaka nie zrobi sie znowu dziewczyna... Mam stresa z tego powodu...

Ps. Pogoda u mnie do doopy...gdzie ta wiosna ja sie pytam...

c55f3e3kq403a9og.png
 
Czesc mamuski...nie wiem czy dam rade was nadgonic z czytaniem.
Ciezki tydzien cos mam, od ppiatku moje dziecko chore, kaszel. 4 noce w plecy wiec czuje sie jak zombi...w niedziele mialam taka migrene ze szok...chyba z niewyspania i zmeczenia...
Niestety konieczny bylantybiotyk dla mlodego ale juz po jednej dawce eidac bylo poprawe...
Okazalo sie ze w pkolu panuje jakies ciche zapalenie pluc bakteryjne...najgorsze ze na poczatku bezobjawowe a dopiero jyz w zaawansowanym stanie pojawia sie kaszel..na szczescie pluca u mlodego czyste choc dr mowi ze jeszcze troche i juz cos zaczynalo rzezic w jednym plucu..

Dzis mam wizyte u gina...mam nadzieje ze tym razem z chlopaka nie zrobi sie znowu dziewczyna... Mam stresa z tego powodu...

Ps. Pogoda u mnie do doopy...gdzie ta wiosna ja sie pytam...

c55f3e3kq403a9og.png
Wspolczuje choroby. Wiosenne przesilenie i mi daje się we znaki.
Trzymam kciuki by płeć się nie zmieniła. Daj znać po wizycie.

 
U nas też od wielkiego dzwonu i to ręczne robótki bo mąż się boi ale ostatnio udało się i był pełny stosunek ale żebym czerpała super przyjemność też się boję że organ zanika przez tą posuche

34bwdqk3xt29egh4.png
 
Dziewczyny zdarzają wam się jeszcze mdłości? Ja nie bardzo często ale miewam i nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna czy co..
 
Wrocilam od diabetologa [emoji19]
Cukrzyce ciazaowa stwierdzono ;) szkolenie z zywienia, glukometrow itp. Od 8:30 do 14. Padam na pyszczek.



 
reklama
Do góry