reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dlatego ja teraz wole rano :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png

U nas rano to synek wstaje ;) potem do przedszkola i mąż do pracy...


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Dziewczyny, a ja jeszcze z innej beczki ;-) powoli wpadam w zakupowy szal ;-) i doradzcie mi prosze w jakim rozmiarze kupowac ubranka dla malutkiej (body, spiochy itp.). W ogole nie mam pojecia jaki rozmiar :-(

Ja mam 56, 62 i 68 :) parr wiekszych ale to pojedyncze sztuki na pozniej :) ale start glownie z 56 62 podejrzewam :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Melduje się i ja ;-)
My już też po wizycie, maluszek zdrów jak ryba, o waży już 1300g [emoji177]
Ja +11kg :-o, masakra muszę zwolnić ;-) ale tak dla samej siebie bo wyniki ok. Mały cały czas podobny do taty ;-)
1490124560-aaaaaa.jpeg


A co do dyskusji u nas celibat, boję się :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale boski!
U nas od dawna celibat [emoji20]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja mam już dość! Nie mogę spać nie mogę leżeć nie mogę siedzieć chodzić nie mam siły.. Strasznie mi zaczął brzuch również rosnąć pomimo że kremy używam codziennie robia mi sie pola rozstępów.. Ja jestem strasznie podatna wiem ale tyle czasu nic i nagle masowo się robią.. Nogi mnie tak bolą ze chodzę jak kaleka mam wrażenie że mi mięśnie od łydek odpadają a stopy po prostu jakbym nie wiem jaka kilometrów robiła. Jeszcze ciągle mam tyle pracy. Jesteśmy sami ale mam tyle sprzątania prania i pracy ze mi się płakać chce nawet nie wiem skąd się to bierze. Choć w sumie mamy taką małą przestrzeń że nie jestem w stanie już wszystkiego pomieścić.. Na dodatek jeszcze co chwilę muszę biegać po urzędach ubezpieczeniach. Lekarzy też odwiedzam teraz z dwa razy w tygodniu przez te wyniki.. P ciągle w pracy a jak ma z dwa dni w tygodniu wolne to załatwia miliony spraw. Wszystkie zakupy, porządki, obowiązki są na mojej głowie a ja naprawde już nie daje rady tak mnie wszystko boli.. Normalnie osiągnęłam szczyt czuje się rozbita Niegotowa na nic tylko usiadłabym i zaczęła płakać z bezsilności. Czuję że nie zdążę z niczym..

Kochana wiem ze latwo sie mowi ale odpusc. Polowy rzeczy na pewno nie musisz robic :* tylko Ci sie wydaje ze musisz :) faceta zaprzegnij do zakupow. Sa markety czynne do pozna - da rade :)
Moj tez w pracy od 4 a po19ej dopiero wraca. Ale mowie mu ze nie dam rady zrobic zakupow. I robi. Tak samo jak mowie mu dzis ze bede prasowala, zeby mi ugotowal obiad na jutro bo ja nie wystoje juz przy garach wiec albo wyprasowane ciuchy albo najedzona zona ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ubranka w rozmiarze 56 i 62 na początek :)

Co do seksu to u nas posucha... ja to nawet bym chciała, ale na wieczor zwykle juz mnie wszystko boli i mąż tylko masuje plecy czy nogi.
Wraca późno to tak potem jest...


7u223e3kwboc3bjp.png
O to to u nas tez przeszkoda ;) po calym dniu jestem obolala i zmeczona ale... jakos to idzie ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Melduje się i ja ;-)
My już też po wizycie, maluszek zdrów jak ryba, o waży już 1300g [emoji177]
Ja +11kg :-o, masakra muszę zwolnić ;-) ale tak dla samej siebie bo wyniki ok. Mały cały czas podobny do taty ;-)
1490124560-aaaaaa.jpeg


A co do dyskusji u nas celibat, boję się :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Śliczny! Który tydzień u ciebie?


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry