reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Co do seksu to ostatnio " po" łapią mnie skurcze, spinanie brzucha....więc w ruch idą jak to nazywacie " robótki ręczne" [emoji12]

Anusiek na początek rozmiar 56 i 62. Według mnie 50 nie ma sensu.


A mnie dopadlo przeziębienie.... Katar po pachy[emoji24]

thgfikgneziy9g6d.png
Dzięki.
Oj ja też niestety od soboty walcze z katarem :-(
Zdrowka nam zycze ;-)

 
reklama
Dziewczyny ja mam już dość! Nie mogę spać nie mogę leżeć nie mogę siedzieć chodzić nie mam siły.. Strasznie mi zaczął brzuch również rosnąć pomimo że kremy używam codziennie robia mi sie pola rozstępów.. Ja jestem strasznie podatna wiem ale tyle czasu nic i nagle masowo się robią.. Nogi mnie tak bolą ze chodzę jak kaleka mam wrażenie że mi mięśnie od łydek odpadają a stopy po prostu jakbym nie wiem jaka kilometrów robiła. Jeszcze ciągle mam tyle pracy. Jesteśmy sami ale mam tyle sprzątania prania i pracy ze mi się płakać chce nawet nie wiem skąd się to bierze. Choć w sumie mamy taką małą przestrzeń że nie jestem w stanie już wszystkiego pomieścić.. Na dodatek jeszcze co chwilę muszę biegać po urzędach ubezpieczeniach. Lekarzy też odwiedzam teraz z dwa razy w tygodniu przez te wyniki.. P ciągle w pracy a jak ma z dwa dni w tygodniu wolne to załatwia miliony spraw. Wszystkie zakupy, porządki, obowiązki są na mojej głowie a ja naprawde już nie daje rady tak mnie wszystko boli.. Normalnie osiągnęłam szczyt czuje się rozbita Niegotowa na nic tylko usiadłabym i zaczęła płakać z bezsilności. Czuję że nie zdążę z niczym..
 
Ostatnia edycja:
A ja po wizycie! :D wszystko w porzadku, szyjka dluga zamknieta, wiec te spiecia brzucha sa fizjologiczne i tak ma byc:) co do bolu pepka to powiedzial, ze byc moze to wiezadlo pepkowe boli bo sie rozciaga, albo po wysilku. Mala rozwija sie prawidlowo :D ma juz 1245 g - super! Nawet troche buzki udalo sie zobaczyc.
Jak sie okazalo przytylam tylko 1 kg przez ten miesiac wiec tez fajnie! No i moj podwyzszony cukier po 2h jest jednak w normie bo mialam zle normy napisane na wynikach:)

Jezeli chodzi o "uzywanie sobie" to my korzystamy :D co prawda po zawsze czuje sie troche "poruszana" wiec z czestotliwoscia tez nas bez szalu ale jest dobrze;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Dziewczyny ja mam już dość! Nie mogę spać nie mogę leżeć nie mogę siedzieć chodzić nie mam siły.. Strasznie mi zaczął brzuch również rosnąć pomimo że kremy używam codziennie robia mi sie pola rozstępów.. Ja jestem strasznie podatna wiem ale tyle czasu nic i nagle masowo się robią.. Nogi mnie tak bolą ze chodzę jak kaleka mam wrażenie że mi mięśnie od łydek odpadają a stopy po prostu jakbym nie wiem jaka kilometrów robiła. Jeszcze ciągle mam tyle pracy. Jesteśmy sami ale mam tyle sprzątania prania i pracy ze mi się płakać chce nawet nie wiem skąd się to bierze. Choć w sumie mamy taką małą przestrzeń że nie jestem w stanie już wszystkiego pomieścić.. Na dodatek jeszcze co chwilę muszę biegać po urzędach ubezpieczeniach. Lekarzy też odwiedzam teraz z dwa razy w tygodniu przez te wyniki.. P ciągle w pracy a jak ma z dwa dni w tygodniu wolne to załatwia miliony spraw. Wszystkie zakupy, porządki, obowiązki są na mojej głowie a ja naprawde już nie daje rady tak mnie wszystko boli.. Normalnie osiągnęłam szczyt czuje się rozbita Niegotowa na nic tylko usiadłabym i zaczęła płakać z bezsilności. Czuję że nie zdążę z niczym..

Glowa do gory! Bedzie dobrze :) moze masz jakies slabsze dni ktore przejda! Na pewno nic na sile, jeszcze mamy troche czasu zeby wszystko zalatwic wiec spokojnie:) przesylam buziaki i moc! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Ubranka w rozmiarze 56 i 62 na początek :)

Co do seksu to u nas posucha... ja to nawet bym chciała, ale na wieczor zwykle juz mnie wszystko boli i mąż tylko masuje plecy czy nogi.
Wraca późno to tak potem jest...


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Ubranka w rozmiarze 56 i 62 na początek :)

Co do seksu to u nas posucha... ja to nawet bym chciała, ale na wieczor zwykle juz mnie wszystko boli i mąż tylko masuje plecy czy nogi.
Wraca późno to tak potem jest...


7u223e3kwboc3bjp.png

Dlatego ja teraz wole rano :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Do góry