reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mój luby chyba wyczuł humor i się stara. Dostałam swoje 5 min idę na romantyczny spacer hmm jak dawno nie wychodziłem tak późno czuje się jak nastolatka wypuszczona pierwszy raz na impreze! :D I obiecał że jutro okna będą pomyte! :D lecę się ubierać miłego wieczoru Mamy !
 
reklama
28+1 :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

O, to ja dokładnie w takim samym terminie będę miała swoją wizytę [emoji5]
Mój bąbelek pewnie mniejszy będzie


7u223e3kwboc3bjp.png
 
@Zając Czerwcowy musisz budzik sobie na 3 ustawic :p
@wionatq kompa odpal i pozamawiaj w necie, co będziesz na męża czekac ;)
Ja dziś zgrabiłam cały podwórek z liści i śmieci , pozamiatalam chodniki ,a teraz w sumie bym cos zjadła :D
Mój syn chyba staje się mężczyzna w wieku 2lat, posadziłam go na nocnik bo ma spodnie z trokami i nie umie odwiazać ,a on do mnie idź tam robić i pokazal na kuchnie, padłam :D
hehe moja agentka dzisiaj jak robiłyśmy porzadki w jej zabawkach to wysypywałyśmy je na podłogę w salonie, ja wyszłam do łazienki, wracam i pytam" a kto tu taki sajgon zrobil" na to moja madrala oburzono zdziwionym głosem biegnac do swojego pokoju " u Maji sajgon nie ma!";););)
 
Zazdrosze tym co mogą . Ja mam pessar i lipa. Z reszta przed tez mialam zakaz. Wiec juz zyje w celibacie całkowitym i swira idze dostac. [emoji23]
Są plusy - przynajmniej w ciążę nie zajdziesz [emoji28][emoji12][emoji48]
Ja po Agatowej wszystko ok na szczęście już jeździć nie muszę maluch nadal 2 tyg do przodu waży 1200 g [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści [emoji7] cieszę się [emoji4]
A ja znowu nie mogę spać [emoji21][emoji22]

16udskjopmtfyunf.png
 
Tak rano naczczo 65 po jedzeniu godzine 66 wiec tez nie za wysoko

Ale 65 to jednak nie 40, U mnie się trzyma koło 75. Daj znać jutro po wizycie co lekarz powiedział.

U nas teraz też za bardzo nie poszalejemy, nie dość ze mam jakąś infekcje to troche się boję po tej akcji z szyjką. Z drugiej strony obawiam się ze może być tak jak poprzednio jeśli mnie natną i z pół roku po porodzie też nic nie będzie.

Synek dziś przytulił się do mnie i powiedział - kocham tego dzidziusia [emoji173]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ostatnia edycja:
My czasem..uzywamy...tyle,ze ma w srodku normalnie sluzowke obolala i w sumie sam seks juz nalezy do przyjemnosci meza..ja mam podczas odczucie dyskomfortu[emoji52] chyba, ze sie dziurka odzwyczaila hihi

 
O, to ja dokładnie w takim samym terminie będę miała swoją wizytę [emoji5]
Mój bąbelek pewnie mniejszy będzie


7u223e3kwboc3bjp.png
Nie ma co się sugerować waga, bo czytałam że teraz możliwe są dość duże odchylenia. Koleżanka moja jest w 28+4 a jej maluch ma 1500g.
Więc nie ma reguły ;-)

:-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze naleze do tych szczesciar, ktore nie wstaja w nocy na siku. Za to w ciagu dnia ci chwile wstaje od biurka do lazienki :) a i nie zapeszajac od dwoch dni lepiej spie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry