reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pamiętacie ile wasze dzieciaczki ważyły w 25 tygodniu. Byłam na usg i moja Marcelinka waży już 650 gram. Jak myślicie to jest dużo jak na 25 tydzień. Boję się że jak będzie duża to będzie poród trudny
 
reklama
Milena myślę że normalnie. Ja byłam u lekarza w 26 + 3 i moja mała ważyła 850 g.

thgfikgneziy9g6d.png
 
Pamiętacie ile wasze dzieciaczki ważyły w 25 tygodniu. Byłam na usg i moja Marcelinka waży już 650 gram. Jak myślicie to jest dużo jak na 25 tydzień. Boję się że jak będzie duża to będzie poród trudny

Mój synek ważył podobnie, usg dokładnie 24tc 1 dzień, czyli sam początek 25 tygodnia. Nie jest to jakoś dużo, zupełnie w normie :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Pamiętacie ile wasze dzieciaczki ważyły w 25 tygodniu. Byłam na usg i moja Marcelinka waży już 650 gram. Jak myślicie to jest dużo jak na 25 tydzień. Boję się że jak będzie duża to będzie poród trudny
dużo? mój w 26+1 ważył 1100g... ide w czwartek na kolejne usg i boje się ile ten mój mały słoń waży teraz w 29tygodniu [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png

To sa pewnie te skurcze przepowiadajace,ja mam tak czesto popoludniami .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry