reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też tak mam. Narzekam, że nie mamy czasu dla siebie, że wiecznie z synkiem - a jak tylko mały zostaje na noc u babci to zgadnijcie jaki temat stale poruszamy z mężem? [emoji23]

"Ciekawe co Nikoś robi. Ciekawe czy już śpi. O, to podobałoby się Nikosiowi" i tak wkoło


7u223e3kwboc3bjp.png
My tak samo[emoji16][emoji16]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
To u nas przez te 3.5 roku co tu mieszkamy wszystkie ściany zmianialy kolor 2-3 razy więc mam zakaz ;) ale u nas ciągle jakies remonty i przeróbki, teraz swój licznik robimy więc troche prucia ścian, wiec generalny remont w przyszłym roku najlepiej razem z zrobieniem osobnych pokoi do dzieci.
Wiem co znaczy szlifowania gladzi, rozwalanie ścian itp + małe dziecko, masakra jednym słowem.

Ja od 2 lat ciagle z synem, max to 3h zostawiony z mężem. Teraz czasem mam dość ,bo przechodzi tzw bunt dwulatka i ciężko mi troche z brzuchem. Ale od czerwca to dopiero będzie kolorowo :D
 
To u nas przez te 3.5 roku co tu mieszkamy wszystkie ściany zmianialy kolor 2-3 razy więc mam zakaz ;) ale u nas ciągle jakies remonty i przeróbki, teraz swój licznik robimy więc troche prucia ścian, wiec generalny remont w przyszłym roku najlepiej razem z zrobieniem osobnych pokoi do dzieci.
Wiem co znaczy szlifowania gladzi, rozwalanie ścian itp + małe dziecko, masakra jednym słowem.

Ja od 2 lat ciagle z synem, max to 3h zostawiony z mężem. Teraz czasem mam dość ,bo przechodzi tzw bunt dwulatka i ciężko mi troche z brzuchem. Ale od czerwca to dopiero będzie kolorowo :D

Tak na pocieszenie to nie martw się od czerwca jeszcze bardzo źle nie będzie. Maleństwo nie przechodzą buntow jeszcze. Ale od buntu dwu latka jak się zacznie to dopiero przy wyjeździe na studia się skończy więc wtedy będziesz miała dwoje buntowników :D
 
Oczywiście że damy, ja marzę hy donosic ciążę do 36 tc a potem niech siedzieje co chce, a że mam wcześniaka w domu wiem jaki to stres...
 
reklama
Do góry