reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png
mam to samo ;( zaczęłam się martwić bo lekarz kazał odstawić nospe i z dnia na dzień pojawiły się takie "kwiatki". Nie boli mnie to ale twardy jak kamień mam brzuchol.

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
A ja jestem dalej chora:( Jutro ide znowu do internisty bo mi nie przechodzi.Biore antybiotyk od ok 5dni i strasznie sie martwie czy nie wpłynie on na dziecko.Czy macie jakis naturalny przepis na rozrzedzenie kataru i wydzieliny w oskrzelach?Pije syrop z cebuli i herbate z imbirem miodem i cytryna i nic nie pomaga:(
 
Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja mialam tak wczoraj wieczorem. Co 3.5 min twardnial mi brzuch. Wzielam nospe i po 2 godz przeszlo a juz szykowalam sie IP bo wczesniej tak mi nie stawal.
 
Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja też tak mam. I w nocy często jak się budzę to on twardy jak diabli. . Ale do póki nie bola a właściwie nie są regularne to jest ok :)
 
Moja dzidzi miała w 23tc 500g
Na skurcze mięśni pomógł mi magnez z potasem tak jak dziewczyny radziły.
Co do skurczy/twardnień brzucha to ja już mam tak co wieczór ale od dwóch dni o 23.00 mała wyjątkowo się rozpycha aż boleśnie i w coraz podczas jej charcy bardzo rozbolał mnie brzuch i plecy to już wzięłam dwie nospy i przeszło. Mam nadzieję że jak ta macica tak ćwiczy to poród będzie lżejszy [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jestem dalej chora:( Jutro ide znowu do internisty bo mi nie przechodzi.Biore antybiotyk od ok 5dni i strasznie sie martwie czy nie wpłynie on na dziecko.Czy macie jakis naturalny przepis na rozrzedzenie kataru i wydzieliny w oskrzelach?Pije syrop z cebuli i herbate z imbirem miodem i cytryna i nic nie pomaga:(

Polecam inhalacje z soli nebu-dose hipertonic


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry