reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ochhh ale się pozarłam z siostrą! No będzie mnie od wyrodnych matek wyzywać bo jak ja mogę jest frytki w ciąży a później będę opowiadać wszystkim jak to się nie poświęciłam w ciąży! Jak jej uświadomiłam że to moje dziecko i nie opycham się frytkami dzień w dzień tylko jak mam smaki to stwierdziła że jej zadaniem jest reagować aż z tego wszystkiego przytrzasnełam sobie palca w drzwiach i będzie po paznokciu! Aaaaa jak ja bym chciała już mieszkać w swoim domu a to jeszcze trochę potrwa. Sorry za smecenie ale no rzesz kurde musiałam się wyglądać bo aż mnie nosi.

Gratuluje udanych wizyt [emoji4]
Marciorek słodki Maluszek i pochwal się gotowym tortem z pieluch [emoji5]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Ale dlaczefo masz nie jesc frytek ? Mozesz sobie je kes i 5 razy dziennie 6 dni w tygodniu jak masz taka ochote ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja zamawiałam rozmiar S/M. Na codzień noszę S. Mam 163 wzrostu i 55 kg. Na koniec ciąży ważyłam 68 i
Koszula była na styk. Długość na końcówce mocno się uniosła przez brzuch i była ciut krótsza niż do połowy uda. Jeśli jesteś wyższa moze warto wziąć tą dłuższą.

A na wyjeździe jestem tylko z mężem i synkiem. Basen jest na pierwszym miejscu - synek pierwszy raz korzystał i zachwycony. Do tej pory naturalnych zbiorników unikał jak ognia. Ja trochę relaksuje się w spa:mani,pedi,maseczki- bez większych szaleństw. No i nie wiem czy przez ilość jedzenia, ale czuję się zdecydowanie ciążowo już.
No i kostium lepie na mnie leży w wersji bluzka niż kostium, bo mam wraznienie ze mimo rozmiaru L juz trochę uciska.

c155dcd6f60efe25e4321a451625f551.jpg


oar8pg4n1kii9v0d.png

Dziękuje za wyczerpująca odpowiedz [emoji8][emoji8]

Super ze miło spędzacie czas, przez chwile myslalam że to taki wyjazd bez dzieci, tez by było miło [emoji6]

Pierwszego synka karmilam na zmiane słoiczkami i wlasnymi papkami po 6m. Teraz bym chciała spróbować choć częściowo metody blw, zobaczymy jak to bedzie. Pewnie najgorzej z babcią która będzie lamentowac [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png

U nas praktycznie tylko blw i powiem ci warto było- wprawdzie moi rodzice patrzyli z przerażeniem jak syn sam jadł zupę i spagetti (po posiłku on i krzesełko ładowało pod prysznicem, btw polecam krzesełko z ikea całe plastikowe łatwe do umycia) ale teraz sa pod wrażeniem, syn 1,5 roku a sam wszystko je, rosół z makaronem, jajko na miękko itp

Ochhh ale się pozarłam z siostrą! No będzie mnie od wyrodnych matek wyzywać bo jak ja mogę jest frytki w ciąży a później będę opowiadać wszystkim jak to się nie poświęciłam w ciąży! Jak jej uświadomiłam że to moje dziecko i nie opycham się frytkami dzień w dzień tylko jak mam smaki to stwierdziła że jej zadaniem jest reagować aż z tego wszystkiego przytrzasnełam sobie palca w drzwiach i będzie po paznokciu! Aaaaa jak ja bym chciała już mieszkać w swoim domu a to jeszcze trochę potrwa. Sorry za smecenie ale no rzesz kurde musiałam się wyglądać bo aż mnie nosi.

Gratuluje udanych wizyt [emoji4]
Marciorek słodki Maluszek i pochwal się gotowym tortem z pieluch [emoji5]

f2w3rjjgvkjhkndh.png

Olej siostrę. Jeszcze jej podejście że ciąża "zrujnuje" jej figurę. Phi!!!
Po pierwsze jak masz ochotę to jedz frytki na każdy posiłek, dziecku zdrowia nie zniszczysz, a po drugie mnóstwo kobiet po ciazy wyglada dużo lepiej niz przed! I Ty jej to udowodnisz! [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zamawiałam rozmiar S/M. Na codzień noszę S. Mam 163 wzrostu i 55 kg. Na koniec ciąży ważyłam 68 i
Koszula była na styk. Długość na końcówce mocno się uniosła przez brzuch i była ciut krótsza niż do połowy uda. Jeśli jesteś wyższa moze warto wziąć tą dłuższą.

A na wyjeździe jestem tylko z mężem i synkiem. Basen jest na pierwszym miejscu - synek pierwszy raz korzystał i zachwycony. Do tej pory naturalnych zbiorników unikał jak ognia. Ja trochę relaksuje się w spa:mani,pedi,maseczki- bez większych szaleństw. No i nie wiem czy przez ilość jedzenia, ale czuję się zdecydowanie ciążowo już.
No i kostium lepie na mnie leży w wersji bluzka niż kostium, bo mam wraznienie ze mimo rozmiaru L juz trochę uciska.

c155dcd6f60efe25e4321a451625f551.jpg


oar8pg4n1kii9v0d.png
Korzystaj kochana i odpoczywaj.Kazdej z nas taki wyjazd by sie przydał;)
 
A u nas blw sie nie sprawdzilo. Maly pakowal do buzi za duzo, bez umiaru i sie krztusil. Taki zachłanny [emoji12]
Co do marchweki to ponoc jest wbrew pozorom dosc uczulajaca. I to nie do konca jest tak, ze jak ktos ma alergie to wyjdzie ona niezaleznie od tego kiedy podamy pierwszy raz dany pokarm. Jesli organizm nie jest gotowy na dany produkt, to moze on "walczyc" wlasnie poprzez wyrobienie sobie alergii. I wiem, ze niektore dzieci jedza od razu rozne dziwne rzeczy, ale ja osobiscie uwazam, ze dziecko to nie maly dorosly i nawet jesli nic mu nie bedzie po bigosie, smalcu czy grzybkach to te rzeczy nie sa dla takich maluchow. Przynajmniej ja bym nie dala.
Ja znam wytyczne, ze dzieciom na mm mozna rozszerzac diete od 4, a dzieciom kp od 6 miesiaca, ale moze cos sie zmienilo w tym temacie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oprócz kaszki przed snem(nie chce by piżamę ubrudził) to mało kiedy go karmię ,ma 2 lata. Ale to zależy od dziecka bo on od zawsze lubił jeść ,natomiast siostra ma 6 lat i mama czasami jeszcze ja karmi, ale jej to ciazko wchodzi[emoji46]

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
Oprócz kaszki przed snem(nie chce by piżamę ubrudził) to mało kiedy go karmię ,ma 2 lata. Ale to zależy od dziecka bo on od zawsze lubił jeść ,natomiast siostra ma 6 lat i mama czasami jeszcze ja karmi, ale jej to ciazko wchodzi[emoji46]

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Moj synek ma rok i 9 miesiecy i ogolnie tez bardzo ladnie je sam, choc ostatnio ma jakis maly regres w tym temacie i chce czasem zeby go pokarmic. Oczywiscie burdel po posilku tez nieraz jest piekny. [emoji6] Zwlaszcza jak widzi jak my przechylamy talerze pod koniec jedzenia zupy i tez tak chce.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry