reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mysmy nie mieli blw ale corka tez ogarnela szybko temat lyzki i widelca..tyle ze ja jej nie zabranialam nigdy probowac jak chciala cos sama robic..nie lubie takiej nadgorliwosci "bo sie pobrudzi" i potem dziecko nie potrafi na 4 lata jesc ani trzymac dobrze kredki w rece..

Ja sie boje ze u mojej mamy tak bedzie jak mala bedzie u niej np na weekendy ;) bo sie pobrudzi, bo naokolo pobrudzi... cjociaz przy wnukach ludzie sie zmieniaja ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Bóle uspokoily się ale ciśnienie trzyma się. Jutro o 16 jestem umówiona z położna to skonsultuje to ale już mnie przeraża te ciśnienie. Czy ono nie może być normalne. Ja jak mam 145 a takie właśnie jest moje najniższe to się czuje spokojna ale powyżej 160 ju zaczyna mnie martwić. Pani doktor mówi że wolałby mi nie dawać leków na zbicie bo ta druga wartość może się za bardzo obniżyć i coś tam coś tam.. Boję się że coś malutkiemu może się stać..
145 to juz wysokie. U mnie lekarz kazał pilnowac ciśnienia ,( bo z córką mialam wysokie i bralam leki, ) i przy wyższym niż 140/90 powtarzajacym się mam brać leki.

5djylbetecfse5n6.png
 
145 to juz wysokie. U mnie lekarz kazał pilnowac ciśnienia ,( bo z córką mialam wysokie i bralam leki, ) i przy wyższym niż 140/90 powtarzajacym się mam brać leki.

5djylbetecfse5n6.png
No ja sie boje tematu cisnienia bo obie ciaze na dopergycie pod koniec wystarczylo, ze mialam czesto powyzej 130...i jak mialam powyzej 150 pojechalam i sie okazalo ze dziecko nie ma tetna! W 15 min mialam cc[emoji52]

 
No ja sie boje tematu cisnienia bo obie ciaze na dopergycie pod koniec wystarczylo, ze mialam czesto powyzej 130...i jak mialam powyzej 150 pojechalam i sie okazalo ze dziecko nie ma tetna! W 15 min mialam cc[emoji52]

O matko! I nic się dziecku nie stało? Wiadomo że leki lepsze niż nadciśnienie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.

Ja z takim ciśnieniem na pewno od razu bym się konsultowała z lekarzem...

Co do jedzenia to mój 3,5 latek nadal robi wkoło siebie burdel i sam wygląda jak roczniak uczący się jeść [emoji85] i jeszcze lubi sobie buzie wycierać w rękaw bluzki [emoji36]
Za to jego kuzynka w wieku 2 lat mogła jeść sama barszcz czerwony w białej bluzce i ani kapki nie było tylko buzia czerwona


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Bóle uspokoily się ale ciśnienie trzyma się. Jutro o 16 jestem umówiona z położna to skonsultuje to ale już mnie przeraża te ciśnienie. Czy ono nie może być normalne. Ja jak mam 145 a takie właśnie jest moje najniższe to się czuje spokojna ale powyżej 160 ju zaczyna mnie martwić. Pani doktor mówi że wolałby mi nie dawać leków na zbicie bo ta druga wartość może się za bardzo obniżyć i coś tam coś tam.. Boję się że coś malutkiemu może się stać..
Odezwij się co z tym ciśnieniem i czy z maluchem ok

mhsvqps6r9qodhvl.png

3jgxgov3tcunbw2h.png

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Ja sie boje ze u mojej mamy tak bedzie jak mala bedzie u niej np na weekendy ;) bo sie pobrudzi, bo naokolo pobrudzi... cjociaz przy wnukach ludzie sie zmieniaja ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Oj zmieniają. Moja mama to osoba, która zaorała najwięcej ubrań Amelii. Prawdopodobnie to też zasługa mojej umiejętności prania. Tak czy siak nauczyłam się, żeby do niej zakładać te gorsze ubrania. Większość i tak ląduje w koszu po powrócie.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
O matko! I nic się dziecku nie stało? Wiadomo że leki lepsze niż nadciśnienie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Byla sina ale przezyla..jedynie co ze znieczulenie mialam zle podane i modlilam sie by umrzec(dzialalo cos bo bym oszalala ale bolalo i tak mega)[emoji52] ale walneli mi glupiego jasia i jakos ten bol odszedl gdziez dalej..uspac nie mogli bo na sali mialam juz ponad 200 z nerwow.. mialam rozciecie od samej kosci do samej kosci by malutka szybko wyjac bo oczywiscie jak.sie dusila to sie obrocila do gory nogami prawie..i mialam zebra cale sine po porodzie

 
Do góry