reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pierwszego synka karmilam na zmiane słoiczkami i wlasnymi papkami po 6m. Teraz bym chciała spróbować choć częściowo metody blw, zobaczymy jak to bedzie. Pewnie najgorzej z babcią która będzie lamentowac [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Monya piękny kostium, piknie leży ;-)

Ja się dziś wzięłam za robienie torta z pieluch ;-)
Dla tego malucha że zdejcia za tydzień jadę go zobaczyć ;-)
Musiałam Wam wkleić ta fotkę bo mały jest cudny ;-) takie życzenia mi dziś wysłał ;-)
A poniżej część zwinietych pieluch <3

1488991870-aaaaaa.jpeg


1488991890-aaaaaa.jpeg


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ochhh ale się pozarłam z siostrą! No będzie mnie od wyrodnych matek wyzywać bo jak ja mogę jest frytki w ciąży a później będę opowiadać wszystkim jak to się nie poświęciłam w ciąży! Jak jej uświadomiłam że to moje dziecko i nie opycham się frytkami dzień w dzień tylko jak mam smaki to stwierdziła że jej zadaniem jest reagować aż z tego wszystkiego przytrzasnełam sobie palca w drzwiach i będzie po paznokciu! Aaaaa jak ja bym chciała już mieszkać w swoim domu a to jeszcze trochę potrwa. Sorry za smecenie ale no rzesz kurde musiałam się wyglądać bo aż mnie nosi.

Gratuluje udanych wizyt [emoji4]
Marciorek słodki Maluszek i pochwal się gotowym tortem z pieluch [emoji5]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Ochhh ale się pozarłam z siostrą! No będzie mnie od wyrodnych matek wyzywać bo jak ja mogę jest frytki w ciąży a później będę opowiadać wszystkim jak to się nie poświęciłam w ciąży! Jak jej uświadomiłam że to moje dziecko i nie opycham się frytkami dzień w dzień tylko jak mam smaki to stwierdziła że jej zadaniem jest reagować aż z tego wszystkiego przytrzasnełam sobie palca w drzwiach i będzie po paznokciu! Aaaaa jak ja bym chciała już mieszkać w swoim domu a to jeszcze trochę potrwa. Sorry za smecenie ale no rzesz kurde musiałam się wyglądać bo aż mnie nosi.

Gratuluje udanych wizyt [emoji4]
Marciorek słodki Maluszek i pochwal się gotowym tortem z pieluch [emoji5]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Chyba żartujesz że Ci tak powiedziała ?! Wyrodna matka? To tylko frytki... Mogłaś jej powiedzieć że w domu jeszcze winkiem zapijesz

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Ostatnia edycja:
Ochhh ale się pozarłam z siostrą! No będzie mnie od wyrodnych matek wyzywać bo jak ja mogę jest frytki w ciąży a później będę opowiadać wszystkim jak to się nie poświęciłam w ciąży! Jak jej uświadomiłam że to moje dziecko i nie opycham się frytkami dzień w dzień tylko jak mam smaki to stwierdziła że jej zadaniem jest reagować aż z tego wszystkiego przytrzasnełam sobie palca w drzwiach i będzie po paznokciu! Aaaaa jak ja bym chciała już mieszkać w swoim domu a to jeszcze trochę potrwa. Sorry za smecenie ale no rzesz kurde musiałam się wyglądać bo aż mnie nosi.

Gratuluje udanych wizyt [emoji4]
Marciorek słodki Maluszek i pochwal się gotowym tortem z pieluch [emoji5]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Weź ją olej to się bardziej wkurzy niż ty.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jej właśnie zasugerowalam to powiedziała że nie jej tylko dziecku zrobię krzywdę, więc wyciągnęłam do tego pepsi i chipsy i zeszłam do siebie już bez komentarza, oczywiście już nic nie zjadłam z tego bo mnie gowniara całego apetytu pozbawila,mieszkamy razem jeszcze mamy oddzielne piętra ale kuchnie niestety wspólna.

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Tak jej właśnie zasugerowalam to powiedziała że nie jej tylko dziecku zrobię krzywdę, więc wyciągnęłam do tego pepsi i chipsy i zeszłam do siebie już bez komentarza, oczywiście już nic nie zjadłam z tego bo mnie gowniara całego apetytu pozbawila,mieszkamy razem jeszcze mamy oddzielne piętra ale kuchnie niestety wspólna.

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Ciekawe czy jak ona będzie w ciąży to będzie taka poświęcona [emoji16]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Wiesz nawet jej tak powiedziałam ale ona "nie chce mieć dzieci bo straci figurę" przynajmniej narazie, takie jeszcze gowniarskie podejście a tylko dwa lata różnicy między nami

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Najlepszego kobitki :)

Ja się czuje dziś totalnie rozpieszczona, rano słodkości i buziaki od męża, w pracy panowie zorganizowali dla nas panie od paznokci, upinanie włosów i makijażystkę! Wszystkie byłyśmy w 7.niebie (stanowimy raptem 25% korporacji, stąd pewnie taka niespodzianka).
Nigdy jakoś nie obchodziłam dnia kobiet, ale skoro dziś takie miłe rzeczy... to czemu by nie korzystać z tego? :)
Mam nadzieje, że Wasz dzień był równie miły :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry