reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Link do materiałów czy do jak szyć? Bo materiały kupuję tylko w sklepie, lubię dotknąć przed kupnem. U nas jest kilka hurtowni

0d1yhqvkorvfo1vd.png
O materiały mi chodzi. Myślałam że może masz jakiś sprawdzony link bo u mnie tylko jedna mała pasmanteria, mały wybór i tam kupuje tylko minky i te wstążki to też teraz musiałam zamówić.
 
Link do materiałów czy do jak szyć? Bo materiały kupuję tylko w sklepie, lubię dotknąć przed kupnem. U nas jest kilka hurtowni

0d1yhqvkorvfo1vd.png
O materiały mi chodzi. Myślałam że może masz jakiś sprawdzony link bo u mnie tylko jedna mała pasmanteria, mały wybór i tam kupuje tylko minky i te wstążki to też teraz musiałam zamówić.
Boże w ciepłej wodzie jaki syf

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj, trzymaj! ;)
 
Dziewczyny z tym piciem to spokojnie, sluchajcie swojego organizmu i bedzie okey. Ja nawet nie wiem ile pije, w sumie roznie. Nie ma co sie katowac jak ktos nie ma.ochoty pic wiecej, jak cos bedzie nie tak to organizm na pewno to zasygnalizuje.
Wczoraj zdalam.sobie sprawe, ze za 2,5 miesiaca moge rodzic [emoji33]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też się podnosi wszystko... zjem bułkę i mam wrażenie jakbym zjadła ich z 4 :/ zjadlam mango na śniadanie i to samo... czuję głód, ale i takie przepełnienie


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Do góry