reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Teraz mam termin na 20 czerwca, synka rodziłam 4 sierpnia... i mówiłam nigdy więcej porodu latem - tzn. sam poród to tam mniejsza o porę roku, ale wlasnie końcówka ciąży w upały to było bardzo trudne doświadczenie. Jedyny plus to że wystarczyła lekka sukienka i koniec ubierania, zimą na finiszu ciąży to sobie nie wyobrażam


7u223e3kwboc3bjp.png
Czerwiec to jeszcze nie taka zła pora, bo lato dopiero się zaczyna, ale mogą trafić się dni, że nieźle przypiecze. Jakoś się doczłapiemy do terminu.
Oj tak z tym ubieraniem to trochę łatwiej. Przynajmniej nie będzie trzeba się gimnastykować z zakładaniem butów czy skarpetek :-D
 
reklama
Ja wlasnie sie wyleczyłam. Lekarz polecił mi lampe UV. Wykupiłam sobie 10 naświetleń (lampa Solux) i bardzo pomogło! Moze u Ciebie tez jest jakiś punkt rehabilitacyjny i jest taka możliwość?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A to ciekawe, faktycznie mam w pobliżu taki punkt, więc muszę się dowiedzieć. Dziękuje za informację!


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Trochę się martwię. Od wczoraj słabiej czuję ruchy. :(
Jest ich mniej niż zwykle a takich mocnych kopnięć jest dosłownie kilka na dzień a poprzednie dni były dyskoteką w moim brzuchu. Czy myślicie,że po prostu ma mało miejsca czy coś się dzieje złego?
 
Trochę się martwię. Od wczoraj słabiej czuję ruchy. :(
Jest ich mniej niż zwykle a takich mocnych kopnięć jest dosłownie kilka na dzień a poprzednie dni były dyskoteką w moim brzuchu. Czy myślicie,że po prostu ma mało miejsca czy coś się dzieje złego?
Moze ma pleci i dupke w strone brzucha a raczki i nozki od srodka..ja wredy czuje slabsze ruchy i nie widac ich tak..

 
Trochę się martwię. Od wczoraj słabiej czuję ruchy. :(
Jest ich mniej niż zwykle a takich mocnych kopnięć jest dosłownie kilka na dzień a poprzednie dni były dyskoteką w moim brzuchu. Czy myślicie,że po prostu ma mało miejsca czy coś się dzieje złego?

Małą zmianą na tym etapie nie martwiłabym się. Zdecydowany brak ruchu - wizyta ma IP. Polecam najeść się, położyć i poczekać na dyskotekę ;)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Kurcze, dziekuuuuuje Wam :* !!! Bo wczoraj juz oczywiscie widzialam wizje pododu w 27 tyg ciazy [emoji14]
Bellax chyba sobie kupie te podpaski oceniajace czy to wody- zawsze bede spokojniejsza;) jeszcze raz dzieki Dziewczyny!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Szczerze mowiac ja ich nie polecam. Mialam w pierwszej ciazy i niby pokazywaly, ze to wyciek wod, spanikowana pojechalam do gina, a okazalo sie, ze nic sie nie dzieje, ze mam tylko lekka infekcje, ktorej nie czulam. Bo niby m.in. infekcja zaburza wynik. Wiec dla mnie troche bezsensowne jest ich stosowanie, bo nadal w razie "w" nie wiadomo czy to wody, czy jednak cos innego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy któraś z Was ma taki twardszy brzuch na samym dole niż na gorze. Bo na dole czuję takie napięcie a na gorze macica jest bardziej rozluźniona . Nie wiem czy to normalne czy nie.
Do tego skurcze stop i łydek. Myślicie,że to może być niedobór potasu?

No teraz mi się dziecko obudziło :D
 
Na tym etapie raczej nie jest niepokojące jeśli czujesz ruchy, ale nie tak dużo jak innego dnia - maluszki mają jeszcze sporo miejsca, zmieniają pozycje i może akurat w tym miejscu słabiej czuć ruchy. Oczywiście jeśli ruchów nie ma wcale czy bardzo się niepokoisz to skonsultuj z lekarzem. Ja np. nie czuję tak regularnie małego, ale nie martwię się bo codziennie daje o sobie znać [emoji4]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
A czy któraś z Was ma taki twardszy brzuch na samym dole niż na gorze. Bo na dole czuję takie napięcie a na gorze macica jest bardziej rozluźniona . Nie wiem czy to normalne czy nie.
Do tego skurcze stop i łydek. Myślicie,że to może być niedobór potasu?

No teraz mi się dziecko obudziło :D

Magnezu bardziej chyba... te twardnienia to mogą byc skurcze przygotowujące, ale warto łykać magnez jesli jest to regularnie i do tego skurcze nóg


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry