reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

z tym dbaniem o siebie , to proponuję przyjechać do Irlandii .Tu nikt nikogo nie ocenia , tu ludzie chodzą jak chcą .Ile to razy widziałam mamę która w piżamie wyskoczyła z auta po mleko czy chleb .Na początku był to dla mnie szok , a teraz już się przyzwyczaiłam . Podoba mi się to że nie ma presji , że trzeba być zawsze super ubranym i mieć full makeup . Za to jak przychodzi impreza to Irlandki potrafią się tak odstrzelić że szok .Byle wyjście do baru wieczorem a one rezerwują fryzjera , manicury .do tego obcasy i sukieneczki w cekiny :) . Już dawno nauczyłam się żeby nie oceniać innych i jestem zdrowsza dzięki temu .
 
reklama
Mnie to osobiście nie interesuje jak kto chodzi. Moja sąsiadka też jest w ciąży i nie biega za spodniami ciążowymi, leginsami. Chodzi w tym co ma i w co się mieści. Do kościoła w dresach, na codzień bez full meikapu a mimo to jest czystą i przesympatyczną osobą [emoji23] myślę też że tu dużo zależy od finansów, ja to co potrzebuję jadę i sobie kupię jak nie teraz to zaraz ale jak już robimy jakiś remont to też muszę zadowolić się tym co mam. Dlatego jak widzę takie kobiety na ulicy to osobiście im współczuję. Swego czasu zaznałam biedy i wiem jak bywa. Moim zdaniem te wszystkie materialne przedmioty w okół nas są tak na prawdę naszym widzimisiem i obeszłybyśmy się bez tego. Wyższy status nie czyni nikogo lepszym człowiekiem.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do literatury to moją ulubioną książka jest : "Język niemowląt " . Bardzo dużo w głowie rozjaśnia nawet jeśli koncepcji nie wciela się krok w krok w życie. Każdy kto poczyta będzie wiedział jak ważne jest zaspokajanie potrzeb dziecka!! A nie wymuszanie w nie jedzenia.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Trzeba bedzie poczytać co nieco na ten temat.Dzieki za polecenie.
 
Jasne, że nie ma presji, żeby chodzić codziennie w makeupie itp. Pisałyśmy głównie o takich skrajnych przypadkach, gdzie dochodzi wręcz do braku higieny, do takiego totalnego zaniedbania.

Wiem, że mamy XXI wiek, ale są rodziny, gdzie ludzie po prostu nie dbają.
 
Jasne, że nie ma presji, żeby chodzić codziennie w makeupie itp. Pisałyśmy głównie o takich skrajnych przypadkach, gdzie dochodzi wręcz do braku higieny, do takiego totalnego zaniedbania.

Wiem, że mamy XXI wiek, ale są rodziny, gdzie ludzie po prostu nie dbają.
A ja myślę że dużo kobiet jak widzi inną w związanych włosach, bez tipsów, ailajnera i modnych ubrań uważa ją za zaniedbaną. Taka prawda [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie to osobiście nie interesuje jak kto chodzi. Moja sąsiadka też jest w ciąży i nie biega za spodniami ciążowymi, leginsami. Chodzi w tym co ma i w co się mieści. Do kościoła w dresach, na codzień bez full meikapu a mimo to jest czystą i przesympatyczną osobą [emoji23] myślę też że tu dużo zależy od finansów, ja to co potrzebuję jadę i sobie kupię jak nie teraz to zaraz ale jak już robimy jakiś remont to też muszę zadowolić się tym co mam. Dlatego jak widzę takie kobiety na ulicy to osobiście im współczuję. Swego czasu zaznałam biedy i wiem jak bywa. Moim zdaniem te wszystkie materialne przedmioty w okół nas są tak na prawdę naszym widzimisiem i obeszłybyśmy się bez tego. Wyższy status nie czyni nikogo lepszym człowiekiem.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj z tymi pieniędzmi to jest tak, że niektórzy mają, a i tak nie dbają. W szkole mogę się napatrzeć na różne przypadki rodziców i dzieci. Częściej ta matka, co ma do dyspozycji miskę z wodą ma czyste choć skromnie ubrane dzieci. Nikt jej złego słowa nie powie. Są rodziny gdzie pieniędzy nie brakuje, a dziecko dzień w dzień brudne albo głodne albo jedno i drugie. I możesz się pociąć, a rodzic nie widzi problemu. Także oczywiście status materialny nie czyni nikogo lepszym.
 
reklama
Do góry