reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Plamienie prawdopodobie przez podrażnienie luteiną. Dołożyła leków. Rozwarcie nadal jest, ale szyjka sie nie skraca na razie.
Jakby ktoś się martwił że jego dzidzia jest duża to mój syn dziś 26t1d ważył 1100g [emoji33] Klocek mały [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Mój gin w ogóle nie zwraca uwagi na wagę. O wagę pytał raz na początku ciąży i może zdarzyło się, że zapytał jeszcze raz na jakiejś wizycie. Sama staram się pilnować, choć od pewnego czasu przestałam wchodzić na wagę. Im częściej wychodziłam na wagę, tym więcej myślałam o tym ile i co jem. W efekcie chyba nawet więcej jadłam. :p Teraz wyluzowalam. Wagi nie zatrzymam, a też nie jestem jakimś obżartuchem. Ostatnio nasłuchałam się jak pięknie wyglądam i jak to ciąża mi służy, jaki mam ładny brzusio :-D Zrobiło mi się meeeeega przyjemnie :-D :-D chociaż jak pomyślę, że w 3 miesiącu usłyszałam jak to straciłam figurę i jeszcze się tym przejęłam, to teraz mnie śmiech ogarnia :-D
Idę do sklepu po pączka z marmoladą i niech się dzieje co chce :-D :-D :-D
A to nie wazy cie gin na kazdej wizycie i nie wpisuje wavi do karty ciazy :) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wróciłam od gina.
Wszystko w porządku ze mną i dzidzią. Jest chłop jak dąb,widać było jak na dłoni jego narządy. Tym razem gin potwierdził że na 100procent chłopak.
Jest duży ma 800g. Podobno to górna granica. Tyle ,że dziewczyny mam do Was pytanie.
Jestem obecnie w 24tc 4 dniu a USG wyliczyło mi,że jest to 26tc 3dzień. Czy to znaczy,że dziecko za szybko się rozwija i będę rodzic wcześniej czy o co chodzi?
Na samym początku USG wyliczyło ze ciąża rozwija się tydzień później,jak byłam w 10 tygodniu USG pokazało 9 tydzień a teraz nagle 2 tygodnie do przodu?
Gin mówił ,że to jest ta granica błędu o której było mówione ale waga dziecka jest na ten 25tydzień czy 27?
 
Gratuluję udanych wizyt! Z tymi pomiarami z usg to trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, dwa tyg w tą czy w tą to jeszcze granica błędu.
A ja mam inne pytanie. Czy którąś mamusie męczą duszności?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje dobrych wiadomości na wizytach :)

Zając u mnie z wagą to samo,nigdy nie ważyłam więcej niż 57kg i jestem lekko w szoku ,ale wpieprzam równo :D ;)

Kurczę zazdroszczę Wam,że wiecie ile Wasze maluszki ważą itp, ja takie dokładne badanie miałam ostatnio na połówkowym,a teraz dopiero w 30tyg ,bo moja gin ma taki lipny sprzęt,że mi takich rzeczy nie podaje :unsure:
 
Gratuluję udanych wizyt! Z tymi pomiarami z usg to trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, dwa tyg w tą czy w tą to jeszcze granica błędu.
A ja mam inne pytanie. Czy którąś mamusie męczą duszności?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

No tak wiem ,że to granica błędu ,ale dlaczego wcześniej pokazało o tydzień mniej a teraz dwa tygodnie później?
Poza tym lekarz sam chyba myślał,że jest to 27 tydzień bo mówił że to normalna waga a ja mówię,że to 25 tydzień i sam się zdziwił.

A wcześniej mówiłam mężowi,że ja pewnie wcześniej urodzę :D
Teraz coraz bardziej się ku temu utwierdzam. Jak narazie moje przeczucie jest bezbłędne.

Do tego był trochę zdezorientowany ,że dziecko duże a ja mała i szczupła a mąż bardzo szczupły :D
Ale powiedziałam Mu ,że mąż miał prawie 4 kg a ja ponad 3 kg ,więc stwierdził,że już wszystko jasne.

No ciekawa jestem następnej wizyty i tego jak się moje bobo rozwija. Czy dalej będzie taka granica błędu
 
reklama
Do góry