reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratuluje udanych wizyt!

Moj gin wazy mnie na kazdej wizycie. I ponoc jak jest za duzy przyrost to ochrzaniia [emoji12] nie wiem bo w poprzedniej ciazy przytylam moze 8 kg, teraz poki co 3 na plusie, choc dla gina pewnie wiecej, bo zanim poszlam na pierwsza wizyte to spadlo mi chyba z dwa kilo.

Mamuski siedzace w domu z dziecmi Wy tez jestescie tak znudzone? Mam juz dosc tej zimy, siedzenia w domu i ciagle tych samych zabaw... Dwa dni byla fajna pogoda, plac zabaw, a teraz znowu sie skichalo, a mnie juz nosi [emoji33]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje wszystkich wizyt :)

Bellax, dorodny synus ci rosnie [emoji7]

Efta czyli na niebiesko bedzie twe zycie ;) pieknie synus rosnie

Madziarra ja tez sie przerazam jak patrze na twoj suwaczek [emoji23]

Mnie lekarz wazy na kazdej wizycie, mowie jej, aby nie mowila mi tylko wpisywala [emoji23]



 
U nas też wszystko ok [emoji5]
Szyjka zamknięta, ilośc wód płodowych w normie, wielkość Marcelka odpowiednia na ten tydzień ciąży - jednym słowem super!
Tylko mały psotnik dupką do dołu i plecami do zewnątrz i słabo go było widać, a ze zdjęć to w ogóle trudno cokolwiek zobaczyć hehe

Dostałam żelazo na anemię i skierowanie na badania, m.in. obciążenie glukozą blee

Przytyłam 2kg, dobrZe, że od dzisiaj post [emoji6]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Moja mała po wizycie nadal jest dziewczynka ;) wszystko w porządku, wagi jej nie znam bo nie mierzył, słuchaliśmy serduszka. Szyjka 3.7cm , pierwszy raz sprawdzał mnie na samolocie i mówil że wszystko w porządku .Więc chyba tylko się cieszyć. Mała podobnie wygląda jak jej braciszek i ta sama trochę groźna mina :)
IMG_20170301_190938949.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170301_190938949.jpg
    IMG_20170301_190938949.jpg
    464,3 KB · Wyświetleń: 284
Wróciłam od gina.
Wszystko w porządku ze mną i dzidzią. Jest chłop jak dąb,widać było jak na dłoni jego narządy. Tym razem gin potwierdził że na 100procent chłopak.
Jest duży ma 800g. Podobno to górna granica. Tyle ,że dziewczyny mam do Was pytanie.
Jestem obecnie w 24tc 4 dniu a USG wyliczyło mi,że jest to 26tc 3dzień. Czy to znaczy,że dziecko za szybko się rozwija i będę rodzic wcześniej czy o co chodzi?
Na samym początku USG wyliczyło ze ciąża rozwija się tydzień później,jak byłam w 10 tygodniu USG pokazało 9 tydzień a teraz nagle 2 tygodnie do przodu?
Gin mówił ,że to jest ta granica błędu o której było mówione ale waga dziecka jest na ten 25tydzień czy 27?
Po prostu jak masz duże dziecko to zawsze wylicza Ci z wymiarów na dalszy tydzień. U mnie z synem była rózniaca 3tyg, ale tym się nie przejmuj, zapewne urodzisz w terminie ;)

Gratuluje udanych wizyt!

Moj gin wazy mnie na kazdej wizycie. I ponoc jak jest za duzy przyrost to ochrzaniia [emoji12] nie wiem bo w poprzedniej ciazy przytylam moze 8 kg, teraz poki co 3 na plusie, choc dla gina pewnie wiecej, bo zanim poszlam na pierwsza wizyte to spadlo mi chyba z dwa kilo.

Mamuski siedzace w domu z dziecmi Wy tez jestescie tak znudzone? Mam juz dosc tej zimy, siedzenia w domu i ciagle tych samych zabaw... Dwa dni byla fajna pogoda, plac zabaw, a teraz znowu sie skichalo, a mnie juz nosi [emoji33]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja znudzona nie jestem wcale,co dzień wychodzimy na podwórek :)
 
Nie waży mnie. Na pierwszej wizycie zapytał ile ważę. Później może jeszcze zdarzyło mu się zapytać, ale może jeden raz. Ten gin prowadził już ciąże moich kuzynek czy koleżanek i wiem, że im też nie sprawdzał. On ma takie podejście, że dopóki dziecko rozwija się prawidłowo, a ja mam dobre wyniki, to moja waga go nie interesuje za bardzo. Powiem Wam jeszcze, że tak ogólnie to nie widziałam w poczekalni przed jego gabinetem otyłej ciężarnej raczej same " normalne" albo takie szczupadełka.
A widzisz :) zdziwilo mnie to bo ja mam wazenie na kazdej wizycie i od razu waga do karty. Ale to co lekarz to inny sposob :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Aha i przez ostatni miesiąc przytyłam niby 1kg mimo iż na mojej wadze 2kg .
Do tego gin odejmuje jeszcze 1kg na swojej wadze i tak jak w domu ważę 57 tak gin wpisał dziś w kartę 55. Chyba muszę się zaopatrzyć w nową wagę bo moja coś chyba szwankuje.
Ja nie wiem gdzie te moje 800g szczęścia się mieści skoro przytyłam niby niecałe 3 kg i brzuch mam dość mały według innych :D
Do tego piersi powiększyły mi się juz o dobry rozmiar i krwi tez mam więcej bo cała jestem w żyłach
 
Melduję się jutro wizyta, dzisiaj miałam drugie kanałowe bez znieczulenia, bo bałam się co chwilę brać znieczulenie, aż się popłakałam teraz głowa mnie boli wzięłam apapa [emoji22] masakra dobrze, że to już za mną oby nic jutro u gin nic nie wyskoczyło bo się załamie


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry