reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratuluję udanych wizyt ! Bellax Ale będzie duży facecik :) pewnie ok 4 kg się zakręci.
Efta22 u mnie na początku ciąży było ciągle na usg 2 tyg do przodu a na ostatniej wizycie już tylko 5 dni więcej niż powinno. Więc się wyrównuje. Może i u Ciebie się wyrówna.

Edit: przeraża mnie mój suwaczek jak na niego patrzę... dopiero co czekałam aż wskoczy 3 obrazek a tu juz tylko dwa do końca :O

 
reklama
Dziewczyny gratuluje dobrych wiadomości na wizytach :)

Zając u mnie z wagą to samo,nigdy nie ważyłam więcej niż 57kg i jestem lekko w szoku ,ale wpieprzam równo :D ;)

Kurczę zazdroszczę Wam,że wiecie ile Wasze maluszki ważą itp, ja takie dokładne badanie miałam ostatnio na połówkowym,a teraz dopiero w 30tyg ,bo moja gin ma taki lipny sprzęt,że mi takich rzeczy nie podaje :unsure:
Moja tez ma liony sprzet ale podgladamy to co najwazniejsze - serducho ;)
Hehe mi juz szok minal i wpieprzam dalej a co sobie bede zalowala ;) mam ochote to jesc bede ;) oczywiscie nie przesadzajac w druga strone :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Hmm ja nie mam.
Ale za to ostatnio przy każdym wstawaniu z kanapy, wysiadana z auta, i ogólnie przy spacerze mam brzuch jak kamień, czuje jakbym miała kamień i ciągnie mnie w dół... :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też już po wizycie...i na szczeście wszystko dobrze u maleństwa i u mnie :-) Zbadała mnie porządnie i stwierdziła, że wszystko jest dobrze...szyjka, sluz, lozysko. Malutka pomierzona, zwazona...rozwija sie prawidlowo, rosnie jak na drozdzach :-) Jestesmy przeszczęśliwi!!!

 
reklama
Do góry