reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny jestem po egzaminie na prawo jazdy i jest już mamy to - Zdałam! Jednak co dwie głowy to nie jedna malutki że mną był (nawet sobie jego zdjęcie z USG wzięłam :D) i jak wcześniej nie mogłam zdać przez długi czas tak teraz odrazu sie udało. Cała noc nie spałam. Księżyc i stres mnie męczył. Maly od 3 do 5 mi towarzyszył i buszowal jak szalony!
Gratuluje wam udanych wizyt i zdrowych maluszków! A Ty Matko trzymaj się. Córeczka na pewno zrozumie że dla maluszka musisz jakiś czas pobyć w szpitalu a chociaż Cie postawią tam na nogi :)
Super i gratulacje!

 
reklama
Jaki duzy![emoji4]

Duży duży ale mój synek w 1 ciąży w tym samym tygodniu miał już 832 g a urodził się 4 kg i 59 cm długi :) więc pewnie później gdzieś zwolni :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Dzien dobry :)

Powiem wam, ze wczoraj do 1 siedzialam i czytalam co tam slychac u was, czas milo minal.

Heda jaki masz piekny brzusio [emoji7]

Matka trzymaj sie kochana. Ja w poniedzialek tez wracam do szpitala, rozstanie z synkiem jest okropne. Ale usmiecham sie jak mnie odwiedza, bo jak raz sie rozkleilam to on tez zaczal plakac.

Wionatq gratuluje papieru!! Mobilna kobieta plus dziecko to ogromny plus.



 
Ja 21 tc i córa 500 gr ma teraz [emoji41] synka ostatnio rodziłam 4100 także tennnn [emoji23] dzisiaj czuję się tragicznie boli mnie wszystko..jakby czołg mnie przejechał [emoji58] boli głowa leżę choć z rana dostałam pierdzielca i zaczęłam sprzątać, krzyczeć więc hmmm teraz padłam bolą mnie pachy [emoji58][emoji58][emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję zdanego prawa jazdy. To duże udogodnienie.
A ja dostalam luteine, no spe domiesniowo, magnez w kroplowce no i rellanium. Młody mi tak kica w brzuchu, szok..chyba po szpitalnym obiadku. A na obiad pomidorowa i ziemniaki z sosem jakims dziwnym ale zjadlam migiem bo strasznie glodna byłam.
Wlasnie boje sie, ze jak zobacze Córkę to sie rozkleje a nie moge. Na szczescie jest juz duża i mądra i wierze w nia. No i w swojego chłopa...chociaz po tym pobycie tutaj to chyba musze jakaś sprzataczke wynająć...ale narazie luuzz i nie mysle o tym.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Hej dziewczyny.
Matka trzymam kciuki! Odpoczywaj tam i sprobuj chociaz troche odsapnac od problemow :)
Wionatq gratuluje prawka :)
Kurde Wy piszczecie o tych ruchach i lobuziakach w brzuchu a ja to ledwie cos czuje :(


 
Gratuluję zdanego prawa jazdy. To duże udogodnienie.
A ja dostalam luteine, no spe domiesniowo, magnez w kroplowce no i rellanium. Młody mi tak kica w brzuchu, szok..chyba po szpitalnym obiadku. A na obiad pomidorowa i ziemniaki z sosem jakims dziwnym ale zjadlam migiem bo strasznie glodna byłam.
Wlasnie boje sie, ze jak zobacze Córkę to sie rozkleje a nie moge. Na szczescie jest juz duża i mądra i wierze w nia. No i w swojego chłopa...chociaz po tym pobycie tutaj to chyba musze jakaś sprzataczke wynająć...ale narazie luuzz i nie mysle o tym.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

Przy takiej burzy hormonów trudno opanować emocje to fakt. Ale może spróbuj z dystansem żartem z nią rozmawiać np żeby pilnował taty żeby pomagała mu sprzątac i gotowac bo sam może sobie nie poradzić i jakoś to wam lekko pójdzie :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Matka trzymam kciuki! Odpoczywaj tam i sprobuj chociaz troche odsapnac od problemow :)
Wionatq gratuluje prawka :)
Kurde Wy piszczecie o tych ruchach i lobuziakach w brzuchu a ja to ledwie cos czuje :(



Moje mały też się rusza jak mu się chce. Nie zawsze to jest bardzo wyraźne pewna nie jestem dopiero teraz częściej rozróżniam te delikatniejsze jego manewry. Jest czas jeszcze tym bardziej że dziewczyny pisały że maluchy wchodzą teraz w fazę lenistwa i spania przez większość dnia :)
 
Do góry