reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zoja trzymaj się tam, jak to mówią "jak nie urok to sraczka".
Oby szybko przeszło.

Jo ale hamstwo, trzeba uważać ja się kiedyś nacielam na płatne sms-y, na szczescie się szybko zorientowałam ale i tak byłam na siebie zła że się dałam zrobić i ze 20zł poszło.

U mnie raz brzuch stwardnial po seksie na szczęście szybko ustąpiło, bede teraz na konsultacji w srode to zapytam o to ginke.


m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Madziarra i Ansiek dołączam do Was :) Ja też w środę wizytuję i swojego szkraba ostatnio widziałam 3 stycznia tak przez chwilkę :D Też już mi się włącza przed wizytowy stres :oops: Ciągle jakieś schizy mam.

Co do śluzu to ja go praktycznie nie mam:errr:
 
Mąż zabrał mnie dzisiaj do kina na Sztukę kochania polecam każdemu niby od 27 w kinach ale leci już przedpremierowo.
Co do wyników białka nie ma wiec kamień z serca za to duża ilość bakterii wiec chyba jaka infekcja , objawów na razie brak wizyta w poniedziałek


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
do dziewczyn które pisały o bolach kręgosłupa, polecam taping, jakiś tydzien temu tak zaczęły mnie bolec plecy ze ani wstać z lozka nie mogłam ani usiac o schyleniu sie to juz nie mowie, ale na szczęście u mamy w domu często przebywa rehabilitantka i akurat sie z nia spotkałam i tak od słowa do słowa wyszły te plecy. Okleila mnie wieczorem a rano kręgosłup zupełnie ok, zero bólu i tak mam do dzisiaj, wiec kto ma możliwość szczerze polecam:) mi to wydawało sie niewiarygodne żeby to pomogło, ale w sumie pomyślałam ze nie zaszkodzi, a naprawdę rewelacja i to praktycznie od razu różnica;)

powodzenia na wizytach:)
 
Dzień dobry [emoji4] pobudka o 4 i nie miałam co robić to Was poczytałam [emoji6] a teraz zachciało mi się spać [emoji34] paranoja ....
Dobranoc [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
uffff nadrobiłam 20 stron :) Witam się niedzielnie gratuluję wizyt i poznania płci myślę ze chłopcy zdecydowanie są w większości ale to trzeba czekać na aktualizację tabelki żeby faktycznie sprawdzić :)
ja we wtorek również idę na połówkowe ktoś jeszcze 24 stycznia się wybiera?

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry