reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wiecie co..przez 4,5 roku a nawet więcej tak sie przyzwyczailam do dziewczecych ciuchow, zabawek, bajek ze teraz nie moge sie ogarnac, ze ja naprawde bede miec Syna[emoji3][emoji3][emoji3] co o tym pomyśle to sie usniecham. Nawet nie sądziłam, ze tak o tym marzyłam.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ja mam to samo z tym przyzwyczajeniem. Teraz sobie nie wyobrażam ubierać dziecka w coś innego niz sukieneczki w lato hehe no ale będziemy musiały sie przestawić :) i nauczyć bawić się samochodzikami :)
Witam Was, ja od wtorku w szpitalu i pobędę tu jeszcze trochę. Z ciążą wszystko ok a ja cierpię na przewlekła biegunkę, okazało sie ze moja antybiotykoterapia sie do tego przyczyniła i rozwinęła sie u mnie bakteria, która właśnie powoduje takie biegunki. Mówię Wam czuje sie jak dętka, 3 kg mniej siły brak ale już widzę światełko w tunelu bo jakby już bylo ciut lepiej.

Do dziewczyn ze skurczami leczcie jak najwiecej, łykajcie magnez, nospe i jak macie zaleconą luteinę lub duphaston to tez bierzcie. Ja to wszystko dostaje tu w pakiecie bo boja sie ze jak jelita pracują to mogą powodować skurcze.
Pozdrawiam Was gorąco [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj wiem co to znaczy biegunka w sZpitalu. 2 Ty godnie, leżało nas 6 na sali (poza mną babcię same) i jedna toaleta . Często biegałam do wc na korytarzu bo u nas kolejki były heh. Zdrówka życzę i żeby Cię szybko puścili zdrową :*
Hej Dziewczyny ;) Ale mam stron do nadrobienie!!! Zaraz poczytam co u Was.
U nas dobrze, pomijajac fakt, ze zaczynam denerwowac sie przed srodową wizytą. Nie widziałam maleństwa od 21 grudnia i ciagle mysle, czy u niego wszystko dobrze... Ech dopada mnie przedwizytowy stres :( Poza tym w pracy duzo pracy, bo koniec semestru w szkole, wiec sporo tego do ogarniecia...Aby do ferii, ktore juz za tydzien ;)

Ja też w środę mam polowkowe a małego ostatnio widziałam 7 grudnia! O jejku jak to dawno.. ale już powoli odliczamy.. ..!
Ahh no bo oni uzywali logo IKEI i jakis rok temu wyslali mi e maila z jqkimis pytaniami,ja nigdy w ankietach nie biore udzialu,no ale ze to IKEA to myslalam,ze mozna zaufac no i sie wkopalam,ten jedyny taz.Nie dostalam zadnej informacji po tej ankiecie i olalam,troche sie zawiodlam ,ze ikea tak olewa ludzi .A oni dostali sie do moich danych i zaczeli sciagac kase, teraz do tego doszlosmy ,ze wysylali na spama informacje ,ze dziekuja za wplate,no ale kto otwiera spamy.Okazalo sie,ze nie bylam jedna i teraz to trzeba zglosic na policje to moze odzyskam pieniadze za 2 miesiace,przydaloby sie na maluszka...ale jak ich nie odzyskam to coz ..moj to juz nawet do gazety dzwonil chce ludzi ostrzec i zeby zlapali tych ludzi i zamkneli ich strone,bo to jakis serwis randkowy jak sie okazalo.
Też bym to nagłośniła. Tylko od Ciebie zabrali kupę kasy a jak jeszcze od innych brali to pewnie na skalę całego kraju. I bogacze z nich za Twoją kasiorke [emoji14] a swoją drogą to ja bym się zorientowała jakby mi 10 zl zniknęło, tak pilnuje :)

 
reklama
Ja mam to samo z tym przyzwyczajeniem. Teraz sobie nie wyobrażam ubierać dziecka w coś innego niz sukieneczki w lato hehe no ale będziemy musiały sie przestawić :) i nauczyć bawić się samochodzikami :)

Oj wiem co to znaczy biegunka w sZpitalu. 2 Ty godnie, leżało nas 6 na sali (poza mną babcię same) i jedna toaleta . Często biegałam do wc na korytarzu bo u nas kolejki były heh. Zdrówka życzę i żeby Cię szybko puścili zdrową :*

Ja też w środę mam polowkowe a małego ostatnio widziałam 7 grudnia! O jejku jak to dawno.. ale już powoli odliczamy.. ..!

Też bym to nagłośniła. Tylko od Ciebie zabrali kupę kasy a jak jeszcze od innych brali to pewnie na skalę całego kraju. I bogacze z nich za Twoją kasiorke [emoji14] a swoją drogą to ja bym się zorientowała jakby mi 10 zl zniknęło, tak pilnuje :)

To razem wizytujemy :) My też odliczamy do środy... Mam wrażenie, że moja ostatnia wizyta była wieki temu, pewnie też i stąd ten moj lekki stres. Ale przecież będzie dobrze, bo musi być!!!

 
Ja mam to samo z tym przyzwyczajeniem. Teraz sobie nie wyobrażam ubierać dziecka w coś innego niz sukieneczki w lato hehe no ale będziemy musiały sie przestawić :) i nauczyć bawić się samochodzikami :)

Oj wiem co to znaczy biegunka w sZpitalu. 2 Ty godnie, leżało nas 6 na sali (poza mną babcię same) i jedna toaleta . Często biegałam do wc na korytarzu bo u nas kolejki były heh. Zdrówka życzę i żeby Cię szybko puścili zdrową :*

Ja też w środę mam polowkowe a małego ostatnio widziałam 7 grudnia! O jejku jak to dawno.. ale już powoli odliczamy.. ..!

Też bym to nagłośniła. Tylko od Ciebie zabrali kupę kasy a jak jeszcze od innych brali to pewnie na skalę całego kraju. I bogacze z nich za Twoją kasiorke [emoji14] a swoją drogą to ja bym się zorientowała jakby mi 10 zl zniknęło, tak pilnuje :)


No i maz zaproponowal mi teraz wspolne konto,bo ja nie mam kontroli,a on z kolei jest taki jak ty ,ze zauwazy nawet mala sume w koncu pracowal kiedys w banku.Dobrze ,ze go mam.
 
To razem wizytujemy :) My też odliczamy do środy... Mam wrażenie, że moja ostatnia wizyta była wieki temu, pewnie też i stąd ten moj lekki stres. Ale przecież będzie dobrze, bo musi być!!!

Nie widzę innej możliwości :)

Co do spinania brzucha. To też czujecie to tak jakby kamień był w brzuchu? Bo jak tylko wyjdę gdzieś na spacer to niby nic nie boli ale nowe z przodu jeden wielki kamień. Twardy i ciężki. .. po spacerze zaraz mija...

 
Cześć dziewczyny właśnie Was nadrabiam. Dziś robimy imprezę urodzinową męża od rana mnóstwo przygotowań. Zachciało mi się piec chlebki tureckie pide. Coś w rodzaju pizzy, wyszło mi 6 placków. Tak mnie teraz boli kręgosłup , że zostawiłam gości i poszłam poleżeć do sypialni. Czuje jak mi drętwieją stopy mam dosyć na dzisiaj:-(

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Jo83 to też nieciekawie... z tym tel to najgorzej,że go nie ma,a abonament płacić trzeba,a tu jeszcze 1,5roku bo był nowy grrr
 
reklama
Do góry