reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zoja dużo zdrowia wszystko będzie dobrze kochana [emoji4]

A dziewczyny powiedzcie mi jak macie ze sluzem? Bo ja w sumie niby nie mam ale jak tylko wyjdę z ubikacji to wtedy właśnie ze mnie wypływa i nie wiem czy to normalne?

f2w3rjjg3u6s7xcm.png
 
reklama
No bo już schizowałam że może to wody ale w poniedziałek miałam wizytę i szyjka twarda i zamknięta ale powiedział że mam małą infekcje więc to może i od tego ale ja wy też tak macie to znaczy że to norma więc jestem już spokojna [emoji3]

f2w3rjjg3u6s7xcm.png
 
Mnie brzuch boli,więc leżakuje ,ale to od żelaza raczej.
I pechowy dzień dzisiaj,bo mojemu ukradli tel w pracy.:crazy:
 
A ja pisalam wczesniej ,ze z konta ukradli mi 500 zl okazalo sie ze to trwalo od roku i co jakis czas pieniadze znikaly i w sumie ponad 2500 zl ,w poniedzialek musze doniesc na policje,same nerwy i czuje sie jak idiotka,ze tego nie zauwazylam,ciekawe ile to by jeszcze trwalo gdybym nie dopatrzyla.
 
Hej Dziewczyny ;) Ale mam stron do nadrobienie!!! Zaraz poczytam co u Was.
U nas dobrze, pomijajac fakt, ze zaczynam denerwowac sie przed srodową wizytą. Nie widziałam maleństwa od 21 grudnia i ciagle mysle, czy u niego wszystko dobrze... Ech dopada mnie przedwizytowy stres :( Poza tym w pracy duzo pracy, bo koniec semestru w szkole, wiec sporo tego do ogarniecia...Aby do ferii, ktore juz za tydzien ;)

 
reklama
Ahh no bo oni uzywali logo IKEI i jakis rok temu wyslali mi e maila z jqkimis pytaniami,ja nigdy w ankietach nie biore udzialu,no ale ze to IKEA to myslalam,ze mozna zaufac no i sie wkopalam,ten jedyny taz.Nie dostalam zadnej informacji po tej ankiecie i olalam,troche sie zawiodlam ,ze ikea tak olewa ludzi .A oni dostali sie do moich danych i zaczeli sciagac kase, teraz do tego doszlosmy ,ze wysylali na spama informacje ,ze dziekuja za wplate,no ale kto otwiera spamy.Okazalo sie,ze nie bylam jedna i teraz to trzeba zglosic na policje to moze odzyskam pieniadze za 2 miesiace,przydaloby sie na maluszka...ale jak ich nie odzyskam to coz ..moj to juz nawet do gazety dzwonil chce ludzi ostrzec i zeby zlapali tych ludzi i zamkneli ich strone,bo to jakis serwis randkowy jak sie okazalo.
 
Do góry