reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja zawsze kupuje biustonosze tylko z formy Ava. Kocham ta formę bo mają dużą rozpiętość rozmiarów a moje cycki w rozmiarze 75H lub I nie znajdą no w esotiku biustonosza. Wiec jak będę kupować do karmienia to tylko Ava.

Widziałam H w esotiq ale to chyba trzeba trafić :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dziewczyny z suchym kaszlem polecam siemię lniane do picia (taki kisiel) ja zawsze dodaje sok malinowy i jakoś to smakuje albo zwykły kisiel łagodzi i nawilża gardło. Ja już moge powiedzieć ze i antybiotyk ten drugi pomógł i właśnie siemię lniane. Dużo zdrówka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.

Ja pracowałam kiedyś w sklepie z bielizną i tam otworzyły mi się oczy na to co to znaczy porządny i dobrze dobrany stanik :)
W mojej miejscowości mogę zapomnieć o porządnych firmach czy brafiterce, ale w pt jadę do Bydgoszczy i koniecznie muszę odwiedzić sklepy z bielizną bo w zasadzie mam jeden stanik dobry na ten moment :/


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ja mam spory biust wiec musze miec zawsze dobrany stanik. Nieznosla bym jak by mi.sie coś gdzieś ,,wylewalo,, :D

Dzis standardowo bobudka o 5, a przez całą noc 10 razy musialam sie rozbudzić : /.. strasznie zmeczons jestem nocami nieprzeszpanymi :( to taka rozgrzewka przed tym co zacznie sie w czerwcu. Tylko teraz jeszcze pracuje i zmeczenie bierze górę :(

5djylbetecfse5n6.png
 
Dzień dobry [emoji4]
Tak czytam o tych stanikach.... nigdy nie byłam u brafiterki jak normalnie noszę E to co ona mi da? J? K?[emoji28] o rany chyba rzeczywiście trzeba będzie po porodzie zainwestować

16udskjopmtfyunf.png
 
Esotiq ma śliczne staniki ale trafić tam duzy rozmiar to masakra. zazwyczaj sa tylko z tych standardowych kolekcji, najzwyklejsze bleee.
Swoją drogą kiedyś tam oglądałam push upy- ranyyyyy one mają gąbka nie tylko pod spodem piersi ale na całej grubości miski :O wcale się nie dziwię facetom, ze później czuja się oszukani ;) to tak jakby oni sobie skarpetki w spodnie wkladali :D :p
 
Wlasnie sobie przypomnialam ze na ostatnim usg lekarz stwierdzil ułozenie miednicowe dziecka i to moze z tego powodu mam tam ucisk na pecherz.Kurcze troche poczytalam o tym ulozeniu i sie zmartwilam bo podobno tylko 5% dzieci tak sie uklada a przyczyny nie sa znane..Moze sie to wiazac nawet z wadami.Troche mnie to martwi ale mam nadzieje ze dziecko sie jednak obroci do pozycji glowkowej.Czy ktoras z was tak ma lub miala?

U mnie synek ostatecznie ułożył się w 30 tc. Wiem ze mogą nawet do 36 tc się przekręcić i pózniej. Oczywiście im pózniej tym trudniej bo dziecko jest duże. Teraz jednak bym się nie martwiła. Dziecko ma jeszcze dużo miejsca i na pewno się obróci :)


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Do góry