reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U nas przy drugiej ciąży każdy był sfiksowany, żeby tylko była dziewczynka bo chłopiec już jest. Mąż niby nie ale jak powiedziałam mu że dziewczynka był bardzo szczęśliwy. Teraz to tylko moje dzieci szalały jedno będzie pokrzywdzone ale wiem że jak dzidzia będzie na świecie będą za nią szaleć bez względu na płeć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny tylko nas nie pozarażajcie[emoji39]
Współczuję bardzo ciężko chorować w ciąży a cały sezon zimowy-chorobowy nasz.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączam do grona chorych... Kaszel mokry - czuje jak rozrywa mi płuca. Gardło boli jak cholera... narazie leżę pod kołderką i psikam tamtum verde.
Cały przyszły tydzień mam wykłady do prawa jazdy i lepiej żebym chora nie była:( wizyta 23 więc już nie długo

w57vyx8dubspq12k.png
To wizytujemy razem [emoji16] ja na 17

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
Jeśli chodzi o płeć, dla.mnie od początku to miały być dziewczynki, a wszyscy wkoło obstawiał i chłopców, a bo szybko kopia to chłopaki w piłkę grają, albo za ładnie wyglądasz jak na dziewczynki... Jak im mówiłam że prędzej się dziewczynek spodziewam to nie wierzyli, tyle że jak mówiłam że to bliźniaki też nie wierzyli[emoji16]. Ale nie spotkałam się z negatywną reakcją na płeć. Rodzinka liczyła na chłopaka bo dziewczynka już jest. Mąż jak to facet gdzieś tam z tyłu głowy marzy o chłopcu ale na córeczki też się cieszy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego chcę wiosnę [emoji58] matko

Ja tantum verde i ten syrop *spam* brałam

Może to straszne ale trochę rozumiem twoja koleżankę pewnie przeżyła szok ja jak byłam u ginekologa i myślałam co będzie jak powie że chłopak to chciało mi się płakać ale to kwestia pragnień, marzeń wieloletnich i tego że wiem że więcej dzieci nie będę miała i to nie chodzi że się tego dzieciątka nie kocha bo się kocha ale mając dwóch synów zrozumiałabyś...Swoich nie zamieniłbym na żadną dziewczynkę ale są chwile że po prostu chciałabym mieć tą samą płeć w domu [emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam już synka teraz będzie drugi. Na początku chciałam córeczkę, bardziej że względu że np kiedyś bd miała wnuki i właśnie to ze mną miała by ta lepsza więź. A dwóch synów będzie miało np żony i dzieci i wiadomo że synowa do swojej mamy będzie bardziej. Też już więcej dzieci nie planuje . I czułam chwilowe rozczarowanie . Teraz cieszę się tak z drugiego synka , że już nawet nie myślę o córeczce. I mam nadzieję , że na drugich prenatalnych 31 lekarz już na 100 powie , że chłopak [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
U nas to będzie pierwsza wnuczka zarówno mojej mamy jak i teściowej,żadnych "życzeń" na temat płci nie słyszałam i dobrze,bo szczerze to mało mnie to obchodzi ;)
 
Do góry