reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Karina sama sobie współczuję. Trzymajcie się.

Saulen boli Cie to ucho jeszcze?? Jak.wezly zmniejszyły się?? Mi węzeł zmniejszył się po około 3 tygodniach.
 
reklama
Biedroneczko, nie dostałam skierowania idę prywatnie. Nie mam jeszcze 35 lat. A Ty dostałaś skierowanie???
Zostało mi po anginie coś takiego jak uczucie bólu klujacego w prawym uchu przy przełykaniu śliny najczęściej i lewa strona gardła jakby oblepiona gęsta ślina była, nawet ciężko to odchrzaknac. Mam zatkany lewa stronę nosa więc podejrzewam że to jest jakoś powiązane.
Ręce mi opadają!! Laryngolog karze czekać aż przejdzie, mówi że może to być od zatok, ale nie ma szans teraz na przeswietlenie ich bo jestem w ciąży, głowa mnie często boli nad nosem więc może coś w tym jest. Byłam u radiologia na USG zeby zobaczył czy mi się jakieś świństwo nie zrobiło, mówi że jest wszystko tak jak być powinno. I mam nie szukać już bo po anginie to częste dolegliwości które mogą długo trwać. Chociaż żeby ból całkiem ustąpił było by cudownie.....

Hmm ponąć w tym pakiecie Medicover co jestem ,badania mam za darmo,bo prenatalne miałam właśnie skierowanie - za darmo . A jak u Ciebie było z genetycznym? Płaciłaś czy miałaś na Medicover?Też nie mam 35 lat.
Kurcze to mogą być zatoki a próbowałaś je przepłukać? Może coś jeszcze Ci tam zalega?
 
Z nosa mi sie leje, kicham jak glupia, kaszel mam okropny, az za brzuch sie lapie :( myslicie, se to z tym uchem moze byc zwiazane? Wieczorem wzielam juz 5 tabletke z antybiotyku



Bardzo prawdopodobne,że to jest od ucha, bardzo często daje objawy jak podobne do przeziębienia, czy grypy . Raz tak miałam, głowa mnie strasznie bolała, katar, kichanie , stan podgorączkowy i poszłam do lekarza i okazało sie,że to jednak ucho. Dostałam antybiotyk i pomogło, ale długo jednak z tym uchem walczyłam:(
 
Biedronka ja chodzę głównie do Vitro. I muszę płacić za prenatalne. Pierwsze też robiłam odpłatnie.
Zatoki miałam płukanie ostatnio u lekarza i w domu walczę z solą i dziurką mi się dotyka więc coś działa. Idę na płukanie znowu 17.01 niech plucza.

Jeśli chodzi o ucho mam je teoretycznie zdrowe a lekarz mówił że wydaje mi się że boli ucho (ból promieniujacy) od stanu zapalnego gardła a że to wszystko że sobą połączone, nos, ucho, gardło to pacjenci to tak czują. Ale też zaznaczył że potrafi się to ciągnąć. Ja dziś jestem 14 dni od zakończenia antybiotyku który miałam na 7 dni i wydaje mi się że za krótko.
Ach i mówił.jeszcze że to ucho może tak "boleć" od zatok.
Biedronka a do kogo idziesz na połówkowe do tego samego co byłaś??

Saulen ja też miałam taki kaszel.ze o mało płuc z flegma nie wyplulam. Potem zmienił się w kaszel.suchy ale też mocno dokuczliwe
 
Biedronka ja chodzę głównie do Vitro. I muszę płacić za prenatalne. Pierwsze też robiłam odpłatnie.
Zatoki miałam płukanie ostatnio u lekarza i w domu walczę z solą i dziurką mi się dotyka więc coś działa. Idę na płukanie znowu 17.01 niech plucza.

Jeśli chodzi o ucho mam je teoretycznie zdrowe a lekarz mówił że wydaje mi się że boli ucho (ból promieniujacy) od stanu zapalnego gardła a że to wszystko że sobą połączone, nos, ucho, gardło to pacjenci to tak czują. Ale też zaznaczył że potrafi się to ciągnąć. Ja dziś jestem 14 dni od zakończenia antybiotyku który miałam na 7 dni i wydaje mi się że za krótko.
Ach i mówił.jeszcze że to ucho może tak "boleć" od zatok.
Biedronka a do kogo idziesz na połówkowe do tego samego co byłaś??

Saulen ja też miałam taki kaszel.ze o mało płuc z flegma nie wyplulam. Potem zmienił się w kaszel.suchy ale też mocno dokuczliwe

A no właśnie ja jestem w Medicoverze przez zakład pracy, tam przyjmuje i dr G oraz dr B.
Ja za prenatalne właśnie nie płaciłam i teraz na tej wizycie 25 stycznia mam dostać skierowanie i raczej znów pójde do Diagenu i obym nie trafiła na tego samego lekarza.Zobaczymy jak będzie z terminami. A Ty gdzie idziesz?

Dziewczyny ja pamiętam,że po zapaleniu ucha i antybiotyku, dochodziłam do siebie ponad miesiąc czasu:(
 
Oczywiście nie śpię... boli mnie gardło:( co można kupić za syrop dla ciężarnej bo się wykoncze :( do tego katar...niech już będzie rano:(

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
U mnie na przykład teściowie chcieli wnuczkę ja też czułam, że będzie dziewczynka, oprócz męża. Po usg w 12 tyg lekarz zobaczył chłopca. Mój pierwszy komentarz może mu odpadnie :-) Ale teraz się cieszę że będzie synek, a rodzina męża jest mega zawiedziona. Usłyszałam takie głupie komentarze od nich, że teść tak by się cieszył z pierwszej wnuczki jakby na chłopca miał nie spojrzeć nawet. Teść nigdy się nie interesował swoim jedynym dzieckiem, już widzę jak się wnuczką zajmuje. Teściowa ostatnio przyszła z przygotowaną listą imion dla dziewczynki jak powiedzieliśmy, że mamy już imię dla chłopca i będzie Leon to stwierdziła że skrzywdzimy dziecko. No i po 2 latach mam zachodzić w następną ciążę aby tym razem koniecznie była dziewczynka. Na szczęście w tym wszystkim mam ogromne wsparcie męża bo bym zwariowała.

0d1y3e3kgrmge34s.png
Udusiła bym jak to czytam czy te teściowe nie pamiętają już jak były same w ciąży nie rozumiem tych tekstów Dziecko to dziecko jak się chce konkretną płeć to tylko adopcja Koleżanka zaszła w 3 ciążę z nadzieją na dziewczynę jak się dowiedziała że będzie chłopak to od razu przeszła jej ochota na tą ciążę dla mnie to chore

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
Do góry