reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nareszcie! Mamusia wybrała się na basen [emoji2] tylko kostium trochę ciasny... [emoji38]
Zobacz załącznik 791268

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Pięknie :) ja juz kupilm rozmiar wiekszy ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Tynka, wiem o czym mówisz bo mi też szwagierka z teściową powiedzzialy, że mam wielki brzuch i mnie to urazilo. Oni mają świra na punkcie wagi a ja w ostatniej ciąży przytyłam 30kg( przed nadmierną opuchliznę w 6 tygodni przytyłam ok20kg) i cały czas to komentują, męczy mnie to.

Saulen dołączam do grona! Ja od 3 dni goraczkuje, straciłam głos przez ból gardła i jest ogólna MASAKRA. Te domowe sposoby to dobre na początkowe przeziębienie ale teraz to kij w oko.


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj poszłam w odwiedziny do znajomych i się nasłuchałam jaki to ja mam duży brzuch przy takim wieku ciąży ... troszkę mi się zrobiło przykro jutro zapytam lekarza czy jestem w normie . Mój mąż mnie próbować bronić i obrócić te uwagi w żart ale tak czy inaczej słowa zostały wypowiedziane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Olej :) moja kolezanka tydzien temu mnie zobaczyla pierwszy raz od 3 tygodni i pierwsze co ,,o matko jaki masz duzy brzuch!" Na co ja mowie, ze to 4 miesiac a ja szczupla jestem wiec i brzuch jest widoczny ale ona na pewno nie bedzie miala az tak widocznego ;) chyba zrozumiala aluzje ;) a co ! Jest jaki jest, jest moj i jest idealny ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja dzisiaj poszłam w odwiedziny do znajomych i się nasłuchałam jaki to ja mam duży brzuch przy takim wieku ciąży ... troszkę mi się zrobiło przykro jutro zapytam lekarza czy jestem w normie . Mój mąż mnie próbować bronić i obrócić te uwagi w żart ale tak czy inaczej słowa zostały wypowiedziane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj się u mnie to samo. Mama i część "koleżanek" cały czas rzucają teksty w stylu ale masz wielki brzuch ( nie pozytywnie), weź go schowaj, ale już jesteś wielka.... a z drugiej strony jest mój M. który jest zakochany w powiększajacym się brzuszku i z każdym dniem cieszy się coraz bardziej. Od niego słyszę, że wyglądam ślicznie a ciąża mi służy i tego się trzymam! i tobie radzę to samo ;)cieszymy się z bobasków nie smucimy ^^

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ludzie są niesamowici[emoji16][emoji4] mi mówią tylko, ze Pola rośnie:) ja mowię, że widzę :)

Za to nie lubię jak ktoś się dopytuje : co u maluszka? Albo jak się czujesz? Może dlatego, że dziennie słyszę te pytania co najmniej kilka razy.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Właśnie sobie uświadomiłam ze nie wysłali mi dzisiaj przypomnienia o jutrzejszych badaniach prenatalnych a ostatnio wysyłali SMS mam nadzieje ze wszystko jest OK i badania się jutro odbędą [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry