reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dzisiaj poszłam w odwiedziny do znajomych i się nasłuchałam jaki to ja mam duży brzuch przy takim wieku ciąży ... troszkę mi się zrobiło przykro jutro zapytam lekarza czy jestem w normie . Mój mąż mnie próbować bronić i obrócić te uwagi w żart ale tak czy inaczej słowa zostały wypowiedziane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tynka tez mam duży jak ktoś komentuje to odpowiadam, ze owszem ale 5kg na minusie a jakktoś mnie bardziej akurat to mowie; ze brzuch duży ale przynajmniej dupa nie rośnie. olej :*
Już pomijam fakt, ze najczęściej komentują znajome, które 3-6 lat po ciąży nadal wyglądają jakby 3 miesiąc temu urodziły
 
reklama
Ludzie są niesamowici[emoji16][emoji4] mi mówią tylko, ze Pola rośnie:) ja mowię, że widzę :)

Za to nie lubię jak ktoś się dopytuje : co u maluszka? Albo jak się czujesz? Może dlatego, że dziennie słyszę te pytania co najmniej kilka razy.

w57vxzkr0voyai9q.png
Oj tak jak sie czujesz ....juz mam dosc tego pytania...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tynka tez mam duży jak ktoś komentuje to odpowiadam, ze owszem ale 5kg na minusie a jakktoś mnie bardziej akurat to mowie; ze brzuch duży ale przynajmniej dupa nie rośnie. olej :*
Już pomijam fakt, ze najczęściej komentują znajome, które 3-6 lat po ciąży nadal wyglądają jakby 3 miesiąc temu urodziły

Coś w tym jest, ta znajoma skomentowała ze u niej dopiero ciąże było widać w 6 miesiącu a mój mąż się później śmiał ze zapomniała dodać ze była taka gruba ze wszystko się zlało.
No mam takie kryzysy ze boje się co będzie po ciąży jak wrócę do siebie , a te komentarze w tym nie pomagają. Cellulit na nogach to chyba wyłapuje z powietrza :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocilam :)

Wizyta trwala 1,5 godzin, czuje sie dopieszczona i wszystkie moje pytania zaspokojone, po kolei:
- na to ucho, bole, oraz widok ze wezly chlonne powiekszone dostalam Duomox 2x1 przez 10 dni
- antybiotyk zadziala tez na infekcje w nerkach, ktora lekarz zlekcewazyl, bo leukocyty bardzo liczne i bialko w moczu to zle, plus bardzo liczne szczawiany
- dostalam zelazo zwiekszone, bo w porownaniu z wynikiem z listopada tendencja spadkowa jest
- infekcja, swedzenie i uplawy nie zostaly zlekcewazone tylko dostalam jakis lek do aplikacjo wew
- zmiana samego folika na witaminh dha mama, gdyz widac po morfologii, ze z jedzenia nie uzupelnie witamin
- duphaston zmienila mi na luteone dopochwowa
- usg wszystko ok, serducha bija, malenstwa rosna, jedno lozysko ma na przedniej scianie i dziala jak poduszeczka dlatego moge pozniej czuc ruchy, a druga jak odbicie lozysko na tylnej scianie macicy
- na nastepna wizyte morfologia, mocz i odczyn coombsa czy jakos tak



 
reklama
Wrocilam :)

Wizyta trwala 1,5 godzin, czuje sie dopieszczona i wszystkie moje pytania zaspokojone, po kolei:
- na to ucho, bole, oraz widok ze wezly chlonne powiekszone dostalam Duomox 2x1 przez 10 dni
- antybiotyk zadziala tez na infekcje w nerkach, ktora lekarz zlekcewazyl, bo leukocyty bardzo liczne i bialko w moczu to zle, plus bardzo liczne szczawiany
- dostalam zelazo zwiekszone, bo w porownaniu z wynikiem z listopada tendencja spadkowa jest
- infekcja, swedzenie i uplawy nie zostaly zlekcewazone tylko dostalam jakis lek do aplikacjo wew
- zmiana samego folika na witaminh dha mama, gdyz widac po morfologii, ze z jedzenia nie uzupelnie witamin
- duphaston zmienila mi na luteone dopochwowa
- usg wszystko ok, serducha bija, malenstwa rosna, jedno lozysko ma na przedniej scianie i dziala jak poduszeczka dlatego moge pozniej czuc ruchy, a druga jak odbicie lozysko na tylnej scianie macicy
- na nastepna wizyte morfologia, mocz i odczyn coombsa czy jakos tak



To cieszę się bardzo że pani doktor zatroszczyć się o ciebie. Super że u dzieciaków jest dobrze. A ty po lekach szybko wrócisz do formy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry