reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja też nie suplementuje wit. C

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Jeśli Saulen ma wirusa to pewnie domowe sposoby pomogą, jeśli bakterie to niestety.... Ale trzymam kciuka za wirusa.

Ayren jak te ciepłe okłady na zatoki robić??? Z czego.

Które to z Pan tu obecnych suplementuje sobie witaminę C, przyznać się proszę ;-)

Ja przy chorobie stosuję witaminę C, przy infekcji jej poziom w organizmie znacznie spada - a tak na codzień nie przyjmuję ;)

Co do grzania zatok to ja np. mam woreczki z solą - takie uszyte samodzielne i w piekarniku rozgrzewam, a potem na czoło czy zatoki szczękowe. Jajko gotowane w skorupce też się nada, ziarna lnu i w bawełnianą szmatkę czy woreczek :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Biedronka termin na 21.06 więc zdaje się że widzimy się na porodowce w Zdrojach ;-)

Anula :-*

Ja ostatnio kupiłam askorbinian sodu..... I teraz nie wiem walnąć się w łeb za to czy nie... Jutro zapytam guru!!!
 
Nie wiem od czego zaczac.

Poszlam do dentysty, obejrzal, pukal, sprawdzil zimnem, dziasla sprawdzil mowi, ze wedlug niego nic. Mozna wiercic, ale mnie nic w jamie ustnej nie boli.

Polecil isc do internisty bo tu bol jest tez glowy i uszu.

Poszlam. Podobno mam zawalone gardlo, powiekszome migdalki i wezly za prawym uchem. A zaczyna juz lewa strona bolec i glowa na czubku. Lekarz uznal, ze mam jakis ciezki stan zapalny, ale on nic mi nie da bo to 19 tydzien i ciaza podwyzszonego ryzyka. Moge apap lykac. Wyszlam z niczym :(




O kurcze..... Ciąża to najgorszy czas na chorowanie :(
Tylko domowe sposoby zostają.
Dużo zdrówka!

Dziewczyny mam jeszcze takie głupie pytanie,ale jestem ciekawa Waszych opinii. Ogólnie dostałam nakaz oszczędzania się,leżenia itp a koleżanka zaprosiła mnie na kręgle jutro. Poszłybyście?

Ja na pewno bym odpuściła. Na kręglach to mocno człowiek sie wygina, naciąga, kula tez sporo wazy.
A koleżanka jak nie w ciąży to moze nie zrozumieć (najedzony głodnego nie zrozumie [emoji12]) ale sie tym po prostu nie przejmuj.

Dziewczyny ja juz po wizycie i mam dobre wiesci!!!Wszystkie wymiary i parametry zgodne z wiekiem ciazy.Szyjka tez w porzadku.I uwaga uwaga plec potwierdzona bedzie DZIEWCZYNKA :D :D :D Tak wiec lekarz na prenatalnych w 11+3 prawidłowo okreslil plec.Tak bardzo sie ciesze:) Jednak moje przeczucia na chlopca byly mylne.Aha i kalendarz chinski tez sie nie pomylil.Trzymam kciuki za resztę wizyt i teraz czekam na polowkowe 01,02 :)

[emoji322][emoji322][emoji322][emoji322]
Gratulacje!!!!

Czy wy tez tak nie macie dzis na nic siły :( ?

p19u9jcg81ehxczt.png

Oj nie mam :(
Jakby mi ktoś baterie wyłączył. I jeszcze jakaś nerwowa jestem :(


Ja juz po wizycie. Maluch zamierzony całkowicie od stopek do główki i wszystkie parametry oki. Co do tych boli brzucha to dostałam luteinę. Mam brać dopochwowo przez tydzień. Za tydzień kontrola czy coś się zmieniło. Mam brać tez nospe i magnez. Mogą to być skurcze przepowiadajace o ile trwają krótko a u mnie jednak trwają nawet do pół godziny. Jeśli leki jie pomogą to pewnie na obserwacje do szpitala pójdę i wtedy mnie wypadają na całego. Szyjka cała bez rozdarcia i skracania wiec to mogę wykluczyć. Płeć nadal nieznana choć z nastawieniem mojej gin na dziewczynkę ale nie chciała potwierdzać na 100%. No i tyle. Ide po prysznic i leżeć. Mam nic nie dźwigać i się oszczędzać.


Gratuluje i mam nadzieje że luteinę i magnez uspokoją twój brzuszek.

Jeśli Saulen ma wirusa to pewnie domowe sposoby pomogą, jeśli bakterie to niestety.... Ale trzymam kciuka za wirusa.

Ayren jak te ciepłe okłady na zatoki robić??? Z czego.

Które to z Pan tu obecnych suplementuje sobie witaminę C, przyznać się proszę ;-)

Z ciepłych okładów na zatoki znam taki sposób: rozgrzać na patelni sól, zawinąć w płócienną ściereczkę i położyć na czoło/ nos tylko uważać zeby sie nie poparzyć!


Ja dzis strasznie padnięta jestem. Brzuch mnie boli i twardnieje. Z jednej str to u mnie norma (tak samo miałam w poprzednich ciążach) z dr str bardzo dużo nosze synka i boje sie ze to moze mieć duży wpływ.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli Saulen ma wirusa to pewnie domowe sposoby pomogą, jeśli bakterie to niestety.... Ale trzymam kciuka za wirusa.

Ayren jak te ciepłe okłady na zatoki robić??? Z czego.

Które to z Pan tu obecnych suplementuje sobie witaminę C, przyznać się proszę ;-)
Jak mialam problem z zatokami to podgrzewalam sobie sól na patelni i wysypywalam na ściereczkę i taka solą podgrzana w ściereczkę przykladalam na zatoki! Polecam bo ta ciepła sól i płukanie zatok uratowaly mnie w swieta od bólu zatok.

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
JustynaZbl a luteine jak masz stosować raz czy dwa razy dziennie? U mnie narazie takie twardnienie było jednorazowe ale zobaczę co będzie dzisiaj też mam brać właśnie magnez i nospe trzy razy dziennie.
To super że szyjka taka jak powinna być, wszystko się unormuje [emoji4]

w4sqskjogmwq158s.png
Dwa razy dziennie mam brać luteinę narazie. Ponoć ma pomóc jeśli nie są to skurcze przepowiadajace.
Mam zrobić tez posiew z ambiogramem bo jednak infekcja pochwy nadal jest i leki mi nie pomagają.

 
Do góry