reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej Kochane trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za poznanie płci :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ;) ja tez jeszcze w łóżku, dzisiaj wolne od pracy:) ale na 11:00 ide na gimnastykę dla ciężarnych, trochę ruchu się przyda! :D

Trzymam kciuki za wizytujące:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Madzien straszne, współczuję, ale i cieszę się ze dała radę w tej sytuacji wszystkich uratować, tylko to się tak naprawdę liczy!

Gdzie ten wiatr macie? Wyglądam przez okno i u mnie ani gałązka nie drgnie. A mam zakaz wychodzenia przez smog :/ mąż wyjeżdża na dwa dni i zrobił nam zakupów na zapas

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ja też w pracy. Jak na złość tylko jeden pokoj tylko dzisiaj je sniadanie i jeszcze Pani nie zeszła a śniadanie do 10.30. ( pracuje w hotelu jako recepcjonistka i kelnerka sniadaniowa) oj, będzie mi sie do 14 dłużyło . Ale przynajmniej sobie Was poczytam. Zarejestrowalam sie w tej internetowej szkole rodzenia *spam* dla mnie jako pierworódki ciekawe tematy bardzo fajnie w formie filmikow ujęte. Zapisałam sie juz wczoraj tez do stacjonarnej od marca zaczynam wiec zobaczymy jak to będzie.

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Kciuki za wizyty! Czekamy na wiadomości!

Zazdroszczę tym ktore dzis leżą, ja po ciężkiej nocy od 6 na nogach :( oby dzis synek zasnął w ciagu dnia.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry! :)

U Nas też zimno, zaprowadziła Syna do zerówki i biorę się za ogarniecie czegoś.
Tak swoją drogą jestem na zwolnieniu dopiero 2 tydzień a już kociokwiku dostaje z nudów- w piątek bez prosić lekarza żeby mi pozwolił wrócić do pracy... może się uda.

Udanego dnia ! :*
 
Do góry