reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja żałuję że nie mam szybciej połuwkowego bo zauważyłam że coraz trudniej będzie pogodzić się z pomyłką co do płci w razie czego. Zaczynam marzyć o coreczce:D
 
Hej. A ja od rana w pracy i powiem Wam ze chetnie bym zostala w domu. Od dwoch lat nie bylam na ani 1 dniu zwolnienia. Troche ze mnie pracoholiczka :) ale moj lekarz juz chce zebym poszla na zwolnienie bo jednak mam mega stersujaca prace. Boje sie co ja bede robic w domu :) powodzenia dla wszystkich wizytujacych :)

 
Hej dziewczyny, trudno mi ostatnio was nadrobić po świętach skumulowała mi się praca. Może w weekend trochę nadrobię. Jutro mam wizytę i zobaczymy czy mój gin w końcu mi coś powie na temat płci. Jeżeli nie to pozostaje czekać do 01,02 na połówkowe. Trzymam kciuki za wasze wizyty i miłego dnia :)
 
I ja dzisiaj postanowiłam zostać w domu jeszcze leżę w łóżku. Co raz częściej myślę aby iść na zwolnienie. Może to wpływ pogody albo smogu. No nic życzę wszystkim wizytujacym samych dobrych wieści ja mam wizyte jutro :)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
U mnie troszkę wieje :)
Ja się wczoraj z mężem zastanawiałam jak ja ogarniałem dom i obiad jak pracowałam, teraz jak sobie pomyśle ze miałabym wrócić do pracy i ogarnąć to wszytsko to jakoś sobie nie wyobrażam. Ale coś w tym jest ze im mniej mamy obowiązków tym wolniej pracujemy .
Brakuje mi pracy chciałam iść na studia teraz od marca ale mąż odradza powiedział żebym jak chce poszła od października, na takich podyplomowych to nie powinno być dużo zajęć .
Czuje się ostatnio taka bezużyteczna :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry