reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tynka...dajesz życie swojemu dziecku ...a to najważniejsze.

No i odpoczywaj na zapas:)


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
hej dziewczyny ,wczoraj byłam pierwszy raz w pracy po długiej przerwie świątecznej i od razu zaliczyłam wpadkę :oops: pokazywałam pacjentowi ćwiczenia jedno drugie i kolejne na materacu , tak się zdyszałam że jak sobie usiadłam na materacu to nie mogłam wstać i do tego brzuszek zaczął mnie boleć .Mój pacjent z chorym kolanem który przyszedł do mnie po pomoc pomógł mi wstać :oops: Był też miły akcent w moim gabinecie czekała na mnie paczka z wyprawką dla dzidziusia , prezent od koleżanek :D
 
hej dziewczyny ,wczoraj byłam pierwszy raz w pracy po długiej przerwie świątecznej i od razu zaliczyłam wpadkę :oops: pokazywałam pacjentowi ćwiczenia jedno drugie i kolejne na materacu , tak się zdyszałam że jak sobie usiadłam na materacu to nie mogłam wstać i do tego brzuszek zaczął mnie boleć .Mój pacjent z chorym kolanem który przyszedł do mnie po pomoc pomógł mi wstać :oops: Był też miły akcent w moim gabinecie czekała na mnie paczka z wyprawką dla dzidziusia , prezent od koleżanek :D
Haha, daj spokój, nic się nie stało :D ale jak sobie to wyobrażam to scena jak z komedii.
A tak na poważnie to Ty na pewno mozesz pracować jeszcze? Nie powinnaś się tak przemęczać, jeszcze ten ból brzucha.
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Haha, daj spokój, nic się nie stało :D ale jak sobie to wyobrażam to scena jak z komedii.
A tak na poważnie to Ty na pewno mozesz pracować jeszcze? Nie powinnaś się tak przemęczać, jeszcze ten ból brzucha.
bo to było jak z komedii , kaleka pomaga drugiej kalece :D pracować mogę ale muszę troszkę zwolnić tempo , ten ból brzucha to tak wyjątkowo bo normalnie czuję się świetnie
 
Dzień dobry :)

Ale dzisiaj dużo wizyt, aj posypia się dobre wiadomości na forum, ale fajnie będzie czytać :) ściskam kciuki za poznanie płci.

Wiecie, niby mi gin już na genetycznym w 13 tyg. powiedział, ze prawdopodobnie będzie dziewczyna, ale ja jakoś wciąż nie moglam uwierzyć. A teraz jak wczoraj gin mi potwierdziła na wizycie płeć na 100%, to ja się popłakałam. Mam już synka i byłam przekonana, ze teraz będzie mi drugi synek pisany, a tutaj spełni się moje najskrytsze marzenie, o którym nawet głośno się bałam mówić i będę miała upragnioną córcię.

U nas straszna zawierucha dzisiaj. Byłam z synkiem na sankach, ale tylko 45 min. dalismy radę wytrzymać na dworze w tej wichurze. Teraz Szymcio już śpi na drzemce a ja mam ok. 3h dla siebie. Muszę tylko obiad ugotować. U mnie dzisiaj szef kuchni podaje spaghetti, a co u Was dobrego do jedzenia? :)
 
reklama
Do góry