reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja mam z marszu cesarke wiec nawet sie nie zapisuje do szkoly rodzenia tym bardziej ze w wychowywaniu dzieci mam juz pewna wprawe (mam 15- miesiecznego syna) ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 20 miesięcznego [emoji14]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Gratuluję wizyt ;-)
A ja z innej beczki wyskocze z pytaniem do dziewczyn co brały antybiotyk w ciąży, pamiętacie przez ile dni?? Bo ja miałam na 7 ale nie czuje się do końca zdrowa i przeraża mnie to bo zaczynam wmawiać sobie choroby.
 
Gratuluję wizyt ;-)
A ja z innej beczki wyskocze z pytaniem do dziewczyn co brały antybiotyk w ciąży, pamiętacie przez ile dni?? Bo ja miałam na 7 ale nie czuje się do końca zdrowa i przeraża mnie to bo zaczynam wmawiać sobie choroby.
Ja mialam angine w 7 tyg. I bralam 8 dni antybiotyk. U mnie szybko zadziałał i przeszło.

5djylbetecfse5n6.png
 
Gratuluję wizyt ;-)
A ja z innej beczki wyskocze z pytaniem do dziewczyn co brały antybiotyk w ciąży, pamiętacie przez ile dni?? Bo ja miałam na 7 ale nie czuje się do końca zdrowa i przeraża mnie to bo zaczynam wmawiać sobie choroby.

Ja właśnie teraz biorę antybiotyk a dostałam na 10 dni połowa za mną a ja dalej chora. Jutro chyba podjadę do lekarki żeby mnie osłuchała bo kaszle jak gruźlik i boje się o maluszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie teraz biorę antybiotyk a dostałam na 10 dni połowa za mną a ja dalej chora. Jutro chyba podjadę do lekarki żeby mnie osłuchała bo kaszle jak gruźlik i boje się o maluszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez miałam na 7 dni ale przestałam po 5,5 dnia bo zaczęłam po nim wymiotować. Na kaszel brałam syrop z serii *spam* dla kobiet w ciąży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry