reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Już pisaliśmy o tym spaniu mameginekolog mówi ze to zabobon ja śpię na plecach bardzo często, ostatnio mam w ogóle problem z zasypianiem normalnie mnie nosi tak jak by jakaś siła mnie rozrywala od środka nie wiem jak to opisać mój mąż mówi ze tak ma jak chce mu się palić ja nie wiem jak to jest bo nigdy nie paliłam , ale to okropne uczucie nie pozwala mi spać .
Obejrzałam perfekcyjna panią domu i zabieram się za sprzątanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny też macie taką rozchwiną morfologie? U mnie cześć wyników za wysokie część z niskie... A w dodatku witamina D3 dużo poniżej normy...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam idealną :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Cześć dziewczynki :D Właśnie doszła do mnie poducha ciążowa jest super:D
My jeszcze nie wiemy jaka płeć , mamy wielką nadzieję,że na połówkowym będzie wszystko wiadomo:yes: Tydzień temu byłam u ginka, serduszko sprawdzaliśmy i biło pięknie. Następną wizytę mam 25 stycznia i pewnie po niej będę się zapisywać na połówkowe, myślę,że mniej więcej w tym samym terminie co Zając Czerwony :rolleyes:
Nie czuję jeszcze ruchów maleństwa i czekam na to z utęsknieniem:sorry:
Moja poducha przyjdzie jutro :) i chyba moj kregoslup to wyczuwa bo dzis boli niemiłosiernie.
U mnie to już dzis byl problem z terminem na polowkowe. Mialam sie zapisac od 30.01 do 10.02 i udalo sie na ostatni dzien [emoji33]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A u mnie to kilka wyników ponad normę kilka poniżej kilka w normie, a witamina D3 11 przy normie 30. W środę mam wizytę u lekarza więc zobaczymy co powie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry