reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka, jestem już po. Niestety płci nie poznałam, maluch tak się wygiął że w żaden sposób nie mogliśmy podejrzeć kto się tam chowa ;-) no niestety, nawet nie wiem ile ma cm bo nie dalo się zmierzyć.. trzeba czekać.

Niestety dostałam skierowane do szpitala na założenie Holtera, ja nie lubię szpitali a muszę tam być dwie doby :-/ grr. Ciśnienie niby w górnych granicach normy, ale lepiej sprawdzić co dzieje się wieczorem i w nocy.
Ale doktor powiedzial że może wtedy uda się zrobić usg ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Mały rozrabiaka ruchliwy ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
U mnie zrobił to samo. Ale osobiście uważam że teraz nie pomoże - w sensie w zapobiegnięciu powstaniu nowych. Jak już wyjdą to sobie znów go kupie żeby zrobiły się białe ( chociaż jak będą białe to już ich nie usunę laserowo ;( )

w57vyx8dubspq12k.png
Ja podeszłam inaczej do tego. Jeżeli on rozjaśnia rozstępy i goi. To musi pomagać w regeneracji naskórka. Bo efekty były wow. A nic mi nie pomagało. To teraz on tak samo musi go regenerowac. I sądzę , że jak coś może mojej skórze pomoc to tylko to. Odnoszę wrażenie że dużo kremów jest nawilżających a nie właśnie regenerujących. Z niego jestem zadowolona. [emoji6][emoji4]
Rozumiem cie doskonale. Dlatego jeżeli masz taką tendencje . To już pilnuj co jesz. Jedz zdrowo ale nie daj się głupim napada głodu. Ja ten błąd popełniłam. I jak nie tyłam tak potem masakra była. Teraz to się nie odkłada. Ale za niedługo zacznie i jak nie bd jeść dla dwojga tylko za dwoje to każdy kilogram dodatkowy niepotrzebny bd zamieniać się pod koniec w rozstęp. A niestety te gówniane rozstępy są na całe życie. [emoji24]
 
Ja podeszłam inaczej do tego. Jeżeli on rozjaśnia rozstępy i goi. To musi pomagać w regeneracji naskórka. Bo efekty były wow. A nic mi nie pomagało. To teraz on tak samo musi go regenerowac. I sądzę , że jak coś może mojej skórze pomoc to tylko to. Odnoszę wrażenie że dużo kremów jest nawilżających a nie właśnie regenerujących. Z niego jestem zadowolona. [emoji6][emoji4]
Tak na to patrząc masz racje ;) Ja Postawiłam właśnie na nawilżanie, bo póki co nie ma co regenerować - przynajmniej u mnie ;) Najpierw nawilżam potem będę regenerować ;D

w57vyx8dubspq12k.png
 
Rozumiem cie doskonale. Dlatego jeżeli masz taką tendencje . To już pilnuj co jesz. Jedz zdrowo ale nie daj się głupim napada głodu. Ja ten błąd popełniłam. I jak nie tyłam tak potem masakra była. Teraz to się nie odkłada. Ale za niedługo zacznie i jak nie bd jeść dla dwojga tylko za dwoje to każdy kilogram dodatkowy niepotrzebny bd zamieniać się pod koniec w rozstęp. A niestety te gówniane rozstępy są na całe życie. [emoji24]

Wczoraj na brzuchu odkryłam dwa rozstępy... w sumie nie wiem czy one są nowe, czy po prostu w hotelowej łazience jest lepsze światło niż w mojej w domu.... mąż pociesza, że on te roztępy juz widział wcześniej jak mi się przytyło w ostatnim roku i mam nie świrować... taaaa... łatwo mu mówić. Oczywiście dostał zjebkę, że "wiedział a nie powiedział" ... hahahah hormony w ciąży... współczuję tym naszym chłopom :-)
 
Na pewno coś pomagają. Po 1 ciąży miałam cała pupę w rozstępach. Aż mnie bolało. Smakowałam się i nic. Po porodzie znalazłam wtedy bio oil on nie był taki znany jak teraz. To było nie wiarygodne . Jedna mała butelka wykorzystana a rozstępy mi zjasnialy i przestały bolec. Teraz smaruje się też bio oilem. Mam nadzieję , że w drugiej ciąży skóra jest już rozciągnieta i juz żaden rozstęp się nie pojawi [emoji3][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Odpowiednik tańszy biooilu to olejek 8w1 eveline :) super jest, cała seria palmersa do tego i do tego balsam z fioletowa nakrętka z rossmana.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpowiednik tańszy biooilu to olejek 8w1 eveline :) super jest, cała seria palmersa do tego i do tego balsam z fioletowa nakrętka z rossmana.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
te kosmetyki rossmannowskie - babydream fur mama są świetne;) mam płyn do kąpieli i olejek - mega nawilżają i ślicznie pachną. Skład też pierwsza klasa. Ja będę używać serii dla dzieci przy moim bobasku ;) Dla mnie bardzo ważne są składy kosmetyków;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Emily, poleć jakieś smarowidła. Ja na razie stosuję Bio oil :)
Ja na wszelkie olejki zareagowałam alergią i musiałam odstawić. Głupia myślałam że to cholestaza..Teraz kupiłam Mustela Maternite krem przeciw rozstępom i jestem b.zadowolona. Szybko się wchłania pachnie delikatnie podobno jest bardzo skuteczny ale to się okaże. Jak widać u każdego co innego się sprawdza. Słyszałam jeszcze o olejku ze słodkich migdałów że jest skuteczny.
 
reklama
Dziewczyny,czy Was też już łapią takie zadyszki jak stoicie,lub chodzicie??
Dzisiaj przy zmywaniu naczyń aż musiałam przerwać i usiąść,bo czuję jakbym nie mogła do końca złapać oddechu..teraz jak wracałam z psem to myślałam,że nie dojdę(jeszcze to wiatrzysko),aż strach pomyśleć co będzie później... nie wiem to może ma związek z ciśnieniem?? Ja niestety nie mam jak zmierzyć
 
Do góry