reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W te święta to nie jadłam nic prócz słodyczy [emoji23][emoji23][emoji23]. A jak u was z wagą? u mnie cały czas mniej niż przed ciąża. Powinnam się zacząć martwić?

w57vyx8dubspq12k.png
Hej, u mnie waga do swiat utrzymywala sie na stalym poziomie 60,4.Dzis sie wazylam i bylo 61,20 a wcale jakos duzo nie jadlam przez swieta i bylam aktywna.Mysle ze od teraz u wiekszosci waga bedzie rosła ale u kazdej osoby jest to indywidualna kwestia.
 
reklama
Ja nie staje na wadze ale też pewnie coś koło tego będę mieć Beata będziemy rosnąć razem ja jeszcze z tych niskopiennych jedyne 160cm więc mąż się śmieje że bomba ze mnie będzie już się boję

34bwdqk3rt7wmgn0.png
Chociaż twój się śmieje. Dla mojego nie ma nic bardziej obrzydliwego niż kobieta w ciąży. Dla niego to najmniej atrakcyjny czas dla kobiety. [emoji106] jakoś przetrwam hehe a potem wrócę do wagi sprzed [emoji41]
 
Chociaż twój się śmieje. Dla mojego nie ma nic bardziej obrzydliwego niż kobieta w ciąży. Dla niego to najmniej atrakcyjny czas dla kobiety. [emoji106] jakoś przetrwam hehe a potem wrócę do wagi sprzed [emoji41]
Ojej mój wręcz odwrotnie :) Tłumaczył mi ostatnio że świadomość że mam w sobie jego dziecko działa jak magnes ;) I to samo z wagą czy rozstępami - to przez jego bobaska, więc wgl mu to nie przeszkadza, a wręcz mu się to podoba :D

w57vyx8dubspq12k.png
 
Chociaż twój się śmieje. Dla mojego nie ma nic bardziej obrzydliwego niż kobieta w ciąży. Dla niego to najmniej atrakcyjny czas dla kobiety. [emoji106] jakoś przetrwam hehe a potem wrócę do wagi sprzed [emoji41]
Nieee no to mój jest zachwycony moim odstajacym brzuszkiem :) mówi że nie może doczekać się aż będzie jeszcze większy i większy. Pytam się go czy ewentualnej wiszącej skory i rozstępów też się nie może doczekać [emoji12] to odpowiada że nie będzie mu to przeszkadzało absolutnie bo będziemy mieli dziecko a ja jestem jego kochana żona, która mu te dziecko dała;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Nieee no to mój jest zachwycony moim odstajacym brzuszkiem :) mówi że nie może doczekać się aż będzie jeszcze większy i większy. Pytam się go czy ewentualnej wiszącej skory i rozstępów też się nie może doczekać [emoji12] to odpowiada że nie będzie mu to przeszkadzało absolutnie bo będziemy mieli dziecko a ja jestem jego kochana żona, która mu te dziecko dała;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Mają ten sam tok rozumowania ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry