reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ja również biorę Mama Dha premium + tam jest dodatkowo jod jeszcze u wyniki również mam idealne hemoglobina 12,5 a w poprzedniej ciąży na pregnie dha zaledwie 8-9 ale wiadomo na każdą działa co innego :) ja już czekam przed gabinetem jak zwykle jestem duzooooo za wcześnie ale to te emocje :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Aaa mam nadzieję że nie będziecie dużo pisały bo roboty Full i pewnie nie będę miała czasu czytać
emoji4.png
mam nadzieję że u Was podobnie i wszystkie siedzicie w garach
emoji38.png


16udskjopmtfyunf.png
ja również biorę Mama Dha premium + tam jest dodatkowo jod jeszcze u wyniki również mam idealne hemoglobina 12,5 a w poprzedniej ciąży na pregnie dha zaledwie 8-9 ale wiadomo na każdą działa co innego :) ja już czekam przed gabinetem jak zwykle jestem duzooooo za wcześnie ale to te emocje :)

svchs65gg8talrm7.png
Anika, daj znać po wizycie kto się u Ciebie skrywa w środku :D
 
Gemmina haha rozbawil mnie tekst " jestem gigantem ". Pożyczę i dziś też będę tak mężowi mówić. Też muszę prezenty pakować [emoji123]

Majka ja mam teraz femibion 2 i dobrze go znoszę. Po poprzednich witaminach straszne miałam mdłości.

Emka ja na śniadanie i kolacje herbatkę Earl Grey muszę wypić
Kurcze zwariować można, wszystkiego nie wolno w tej ciąży [emoji44]


Zniknął mi chyba suwak w aplikacji [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gemmina haha rozbawil mnie tekst " jestem gigantem ". Pożyczę i dziś też będę tak mężowi mówić. Też muszę prezenty pakować [emoji123]

Majka ja mam teraz femibion 2 i dobrze go znoszę. Po poprzednich witaminach straszne miałam mdłości.

Emka ja na śniadanie i kolacje herbatkę Earl Grey muszę wypić
Kurcze zwariować można, wszystkiego nie wolno w tej ciąży [emoji44]


Zniknął mi chyba suwak w aplikacji [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mogę , bo zmniejsza przyswajalność żelaza - ty spokojnie sobie pij :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja dostałam rozporządzenie od lekarza że herbaty czarnej i zielonej to wogóle nie można. A pije miętę, owocowe i pokrzywę.

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Dzien dobry mamusie ,ja dzis zaliczylam poranny hafcik ,a teraz do roboty zakupy i pieczenie.Wczoraj pomagalam kolezance upiec pare ciast i ciasteczek,po robocie pachnialo pieknie w domu i jak maz wrocil z pracy myslal,ze ja cos dla nas zrobilam a tu nic hahah
 
reklama
Ja już może nie będę czytać co w ciazy można a czego nie bo chyba z głodu i pragnienia umrę [emoji23] ale herbatkę odstawiam . I spróbuję kompoty i syropy owocowe ;-) u mnie 17 tc a jeszcze 2 kg mi brakuje do wagi sprzed ciazy [emoji52] a znacie jakieś kremy na swedzace sutki? Strasznie mi dokuczaja ostatnio :/ nie wiem czy może oliwka smarowac i nawilżac czy jak ??

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Do góry