reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczynki czy Wam też tak ostatnio się pokazały brzuszki? Ja jestem w szoku jak w tym tygodniu wybiło mi się podbrzusze, ale cieszy mnie to bardzo :)
 
reklama
Oj mnie też nic bardziej nie wkurza jak dotykanie brucha i teksty w stylu "daj może się zarażę", na pytanie "jak się czujesz" też już dostaję białej gorączki ;)

Dziewczyny, które biorą dopegyt.... Was też tak muli po tej tabletce?... ja się czuję półprzytomna

Któraśz Was pytała o ciśnienie czy przed ciążą też miałyśmy wysokie, otóż u mnie przed ciązą normlane od wieku nastoletniego było ciśnienie 90/40
Tez mnie muli i ostatnio zapomniala wziac folik i byl dzien bez mdlosci. Na drugi dzien folik, i niestety znowu mdli. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci.

Duzo ludzi nawet nie pytaj, od razu laduje rece na brzuch.



 
Ja jeszcze leniuchuje mąż pojechał do pracy przed świetami gorący okres :(
Dziewczyny zabrały całe kieszonkowe i pojechały szukać prezentów wiec ja odpoczywam .
Co do dotykania brzucha ja nie pozwalam no chyba robi to moja babcia albo mąż
Pytanie jak się czujesz tez mnie wyprowadza z równowagi.
Mam w planach pojechać dziś po prezenty to już w sumie ostatni dzwonek

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo mnie też pytanie jak się czujesz doprowadza do białej goraczki... najbliżsi wiedzą żeby nie pytać za to ludzie z pracy... co innego że mam koleżankę, która uwieeeelbia mówić o swoim samopoczuciu w ciąży o swoim ciśnieniu, o omdleniach, o ,,wymiotowaniu zolcia"... długo tak wymieniać... ja dostaje szału. Brzucha dotyka tylko mąż jak na razie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tynka powodzenia na zakupach, ja wczoraj byłam w CH i ogarnelam prawie do końca temat prezentów :) jeszcze tylko 2 zabawki muszę zamówić przez Internet.
 
To ja ani nie czuje ruchów ani nie znam płci. Teraz to już wogle nie czuje żadnych objawów ciążowych. Nawet nie musze juz co dwie godziny jeść bo nie czuje takiego głodu. Gdyby nie brzuszek wystający to nie wiedziala bym ze jestem w ciąży.

Justyna ciesz sie ze czujesz sie dobrze.To duze szczescie!Ja w tym tyg. umieralam z mdlosci i mialam wszystkiego dosc.Dzis juz czuje sie lepiej i w koncu moge cos zjesc bez obrzydzenia. Plec spokojnie pewnie juz w niedlugim czasie poznasz.Duzo jednak zalezy od sprzetu i umiejetnosci lekarza.Mi potrafil okreslic w 11tyg. I zobaczymy czy sie sprawdzi.
 
Justyna ciesz sie ze czujesz sie dobrze.To duze szczescie!Ja w tym tyg. umieralam z mdlosci i mialam wszystkiego dosc.Dzis juz czuje sie lepiej i w koncu moge cos zjesc bez obrzydzenia. Plec spokojnie pewnie juz w niedlugim czasie poznasz.Duzo jednak zalezy od sprzetu i umiejetnosci lekarza.Mi potrafil okreslic w 11tyg. I zobaczymy czy sie sprawdzi.
Ja pocieszam się tym że mam dużo sadełka na brzuchu i może dlatego jeszcze nie widać. A co do dolegliwości to poniekąd się ciesze ale jednak i jakiś strach tez jest.

 
reklama
Madzien dokładnie, jeszcze żeby ktoś zapytał,czy może ale po co [emoji23]
Jest dosc dobrybsposob jak ktos wystawia rece to sie sama bierzesz obejmujesz za brzuch i lekko obracasz, tski unik w bok. Lub podajesz komys reke... Lub moeisz ze bezmecanka. Ale to jeszcze chyba nie etap na macanie.. Za male brzuchy..

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Do góry