reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A ja się zastanawiam czy np. można pół roku macierzyńskiego a potem np. tylko 3 miesiące (razem 9). Tak się ostatnio zastanawiałam z mężem, bo mamom grudniowym, ktorych dzieci idą do żłobka od września pasuje np. 9 miesięcy:)
Mozna. Wtedy bajlepiej 100%polroku i 60% 3 miesiace

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Ech tak to jest z facetami. Zazwyczaj jak ktoś pisze że ze swoim super się dogaduje i on pada do stup i biega dookoła to po prostu mają ten lepszy okres. Raz pod górkę a raz z. U nas nawet potrafi być jednego dnia super miłość i uwielbienie a wieczorem mnie tak zdenerwuje jakąś jedną rzeczą że najchętniej bym go zabiła, myślę że znowu dałam się udupić, że będzie już co raz gorzej, wszystko jest bez sensu a zaraz znowu jest ok.
 
Dziewczyny doradźcie mi. Kilka miesięcy temu rozjaśniałam sobie włosy(moje naturalne to brąz,a zrobiłam sobie takie miedziane/rude)i ogólnie mam już duży odrost i kolor pociemniał,a chciałam wrócić do brązu... lepiej jak zrobie dekoloryzacje,czy mogę po prostu kupić sobie w sklepie brązową farbe i na to nałożyć?
 
Dziewczyny doradźcie mi. Kilka miesięcy temu rozjaśniałam sobie włosy(moje naturalne to brąz,a zrobiłam sobie takie miedziane/rude)i ogólnie mam już duży odrost i kolor pociemniał,a chciałam wrócić do brązu... lepiej jak zrobie dekoloryzacje,czy mogę po prostu kupić sobie w sklepie brązową farbe i na to nałożyć?
Jeśli rozjaśniałaś to sama farba powinna pomalować włosy.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
My już po, półtora godziny Nas męczył, bo Ktosiek był obrocony i nie chciał z Nami współpracować a potem poszedł spać, hity. A ja latalam po korytarzu jak kot z pęcherzem. Usg robione dowcipnie bo mam tak macie do tyłu że przez brzuch nic nie widać. Przesierność korkowa 1,7 i kość notowania widoczna. Ale twierdził Wroniasta że serduszko jak zdrowe to i wad nie ma nawet jak przeziernosc wychodzi wysoka. KTOS nie wiemy kim jest czy chłopcem czy dziewczynka, napewno coś dużego dynamo między nóżkami. Według miesiączki dziś 12.2 według usg 12.6
 
My już po, półtora godziny Nas męczył, bo Ktosiek był obrocony i nie chciał z Nami współpracować a potem poszedł spać, hity. A ja latalam po korytarzu jak kot z pęcherzem. Usg robione dowcipnie bo mam tak macie do tyłu że przez brzuch nic nie widać. Przesierność korkowa 1,7 i kość notowania widoczna. Ale twierdził Wroniasta że serduszko jak zdrowe to i wad nie ma nawet jak przeziernosc wychodzi wysoka. KTOS nie wiemy kim jest czy chłopcem czy dziewczynka, napewno coś dużego dynamo między nóżkami. Według miesiączki dziś 12.2 według usg 12.6
Świetne wieści :) gratulacje.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
My już po, półtora godziny Nas męczył, bo Ktosiek był obrocony i nie chciał z Nami współpracować a potem poszedł spać, hity. A ja latalam po korytarzu jak kot z pęcherzem. Usg robione dowcipnie bo mam tak macie do tyłu że przez brzuch nic nie widać. Przesierność korkowa 1,7 i kość notowania widoczna. Ale twierdził Wroniasta że serduszko jak zdrowe to i wad nie ma nawet jak przeziernosc wychodzi wysoka. KTOS nie wiemy kim jest czy chłopcem czy dziewczynka, napewno coś dużego dynamo między nóżkami. Według miesiączki dziś 12.2 według usg 12.6
Daktyl cudowne wieści!!! <3

svchs65gg8talrm7.png
 
Do góry