reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W ogóle mam 3 siostry i wczoraj mama mi mówiła, że w każdej ciąży czuła się inaczej [emoji23]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Ja też się czuje inaczej niż w pierwszej. W pierwszej ciąży dobrze wygladałam , każdy obstawiał chłopca :)

Te określenia płci po miejscu pęcherza to teoria Ramziego.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
A pamiętasz jaka strona to jaka płeć? Z synkiem pęcherzyk miałam po prawej stronie (patrząc na zdjęcie) - patrząc jakby ode mnie to lewa


7u223e3kwboc3bjp.png
 
hej.. pewnie zabrzmię wulgarnie.... ale może zrób mu po prostu dobrze ;) my baby mamy przecież swoje sposoby ;) ale nie na zasadzie że spytasz go czy chce, tylko jak wróci z roboty rzuć go na wyro i po prostu to zrób :) ja i moja koleżanka jakiś miesiąc temu miałyśmy podobny problem, obie w ciąży, mężowie nagle zrobili się jacyś dziwni, wiecznie sfoczeni, ani be ani me, rozdrażnieni, cholera wie o co chodzi -tylko tv i tel. postanowiłyśmy wziąść sprwy we włąsne ręce ( dosłownie ;) ) i poskutkowało ! mężowie jak nowi, czuli, kochani, mój mi nawet obiadki robi ;) wiesz z chłopami tak jest że im też daje na głowę zmiana sytuacji, brak sexu ( no bo nie oszukujmy się , pewnie u większości z nas przynajmniej w tych pierwszych miesiącach sex został ograniczony ) i ogólnie stres o to jak to będzie. a że oni są raczej nie skomplikowani jeśłi chodzi o potrzeby wydaje mi się ze taka mała niespodzianka brdzo poprawi mu humor i go rozluźni
Miałam to samo i faktycznie zadziałało! Mąż jak nowy. Polecam [emoji23][emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja :)
Nadzieję: mieszane
Przeczucia: dziewczynka
Chinski: dziewczynka
Smaki: dziewczynka
Usg: chłopak :)

A Ciąża zarówno z córką jak i teraz z synem identyczna. Zero objawów, nawet piersi nie bolały :)

Mlodamama co do rad Wroniastej to może i ma rację, na pewno mu sie humor poprawi i będzie Cie inaczej traktował ... aczkolwiek ja jestem zdania że to oni o nas powinni teraz dbać hehe :) Ale trzymam kciuki, żeby się wam ułożyło :)

Zielinka dobrze że sie wyjaśniła sytuacja z kasą. Mi płaci zakład za L4 bo jest dużo ludzi zatrudnionych a później sie rozlicza z zusem więc ja mam zawsze na czas dziesiątego pieniążki i to około 200 zl więcej niz jak pracowałam no bo 100% to weekendy i święta sie wliczają.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na wieści. Same pozytywne!! :)

 
No juz jestem:) doczytalam... Oczywiscie tylko glowny watek, teraz czas na pozostale, zakupki i te sprawy - ciekawe ile tam do nadrobienia
Oj Wroniasta nasmialam sie dobre:))) ja nie narzekam na troske mojego meza ale pewnie nie pogardzilby takim wieczorkiem u mnie ostatnio troche gorzej wiec jestesmy dosyc ostrozni. Ale mam nadzieje ze za chwile bedzie znow ok
Buziaczki
 
reklama
Ja księgowa nie jestem ale dla mnie na ludzki rozum jak sie oblicza podstawę z ostatnich 12 miesięcy to dodaje się wszystkie składniki wypłaty i dzieli przez 12. jeśli pracowała 4 miesiące to dodaje cztery wypłaty i dzieli przez 12.

Jeśli chcesz być pewna Zielinka to poprostu zapytaj się osoby kompetentnej.

Nie prawda

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Do góry