reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hahahah uśmiałam się do monitora:))) Widać to życiowe doświadczenie :) Popieram - chłopa trzeba czasem przycisnąć i pokazać mu, że dla nas nadal jest tym samym facetem za którym szalałyśmy, a nie tylko ojcem naszych dzieci:)
A chłop prosty jest w obsłudze - w końcu tylko jedna wajcha:) Trzeba do niego łopatalogicznie:)
hhahahah dosłownie tak kochana ! obsługa prosta jak konstrukcja cepa ;)
 
A ja się zastanawiam czy np. można pół roku macierzyńskiego a potem np. tylko 3 miesiące (razem 9). Tak się ostatnio zastanawiałam z mężem, bo mamom grudniowym, ktorych dzieci idą do żłobka od września pasuje np. 9 miesięcy:)
Na pewno można, tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce - czy dosteje się macierzyński plus pensje czy samą pensje.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
A ja się zastanawiam czy np. można pół roku macierzyńskiego a potem np. tylko 3 miesiące (razem 9). Tak się ostatnio zastanawiałam z mężem, bo mamom grudniowym, ktorych dzieci idą do żłobka od września pasuje np. 9 miesięcy:)

Z tego co pamiętam macierzyński podzielony jest na 4 mniejsze okresy. Nie musisz od razu brać całości (roku).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam z ta tabelka z płcią, gdzie będzie? To napiszę tutaj narazie.

Nadzieje: brak
Przeczucia: dziewczyna
Zabobony: dziewczyna
Chiński: dziewczyna
Usg: brak

Za dwa tyg się zapisałam na kolejne usg, może da sobie tym razem zajrzeć gdzie trzeba [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
To i ja :

Nadzieje - raz dziewczynka raz chłopiec ( kobieta zmienną jest [emoji23])
Przeczucia - chłopiec
Chiński- dziewczynka
Smaki- raz na dziewczynkę raz na chłopca
Usg- nie wiadomo

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Jeszcze słyszałam , że płeć można określić po miejscu znajdowania się pęcherza płodowego - po prawej lub po lewej - a mój był na środku [emoji5]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Do góry