reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ciacho nie rozumie dlaczego moje pytanie skad jestes i czy masz juz dzieci uwazasz za niezbyt madre...
Beata przy klikaniu na odpowiedź musiałam niechcący przycisnąć drugą ikonkę przepraszam nawet nie zauważyłam tego juz cofnęłam Sorki
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
reklama
Monya81 cieszę się,że dzieckiem wszystko w porządku :) ale rozumiem Twój niedosyt..właśnie takich lekarzy nie lubię,bo dla Ciebie to przeżycie,a lekarz traktuje Cię jak kolejny numerek z listy... wiadmo nikt nie oczekuje,że doktor będzie skakał z radości,bo dla niego to codzienność,ale uważam ,że każda kobieta powinna być traktowana indywidualnie,by czuć się wyjątkowo :)
 
Jestem po genetycznym. Wszystko ok. Babka jednak wszytko bardzo szybko mierzyła i robiła i czuję niedosyt. Moze 5 min byłam. Z moim lekarzem to każde usg trwa dłużej a te genetyczne conajmniej 15-20 min. Płci nie mówiła.

Czuję niedosyt. Nie wiem czy nie umówię się do swojego lekarza.


oar8pg4ngmro558y.png

5min to zdecydowanie za krótko. Ja byłam ok 25-30min.
 
Ja juz się nie mogę doczekać. Genetyczne na 17 .
Jeszcze dostałam wiadomość od koleżanki z pracy, że jest w 5 tygodniu ciąży [emoji4]
To już 4 w naszej firmie mama 2017, a pracowników w firmie 10. Szef zaraz naprawdę zatrudni samych facetów jak mówił [emoji23] ale ma za to jak traktuje ludzi ..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas w pokoju sa 3 ciezarne [emoji6] i zona jednego kolegi tez rodzi wiec tak jakby 4 ;)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Do góry